Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Te abortuszra mennél a helyemben?

Te abortuszra mennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Már a harmdik gyereket sem terveztük csak spirál mellett fogant. 1 éve volt egy vetélésem, akkor gyógyszer mellett lettem terhes. Most ismét gyógyszer mellett. Anyagilag beleférne csak segitségem abszolut nincs és az idegeim se nagyon bírják már. Értsd úgy hogy volt néhány öngyilkossági kisérletem.
2015. márc. 20. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Semmiféleképpen sem, sajnálom szegény gyerekeidet. Ráadásul ilyet mondasz, hogy már a harmadik se terveztétek.
2015. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Spirál mellett fogant. Akkor miért is kellene azt mondanom hogy terveztük?
2015. márc. 20. 18:24
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Igen,majd elköttetném magam.
2015. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Elmennék.
2015. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
elmennék és gyógyszert váltanék/duplán védekeznék/elköttetném magam vagy a férjem
2015. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Nalunk a hormonos spiraal valt be plus ferj elkotese

Hormonos spiraal draga de biztonsagos es teljessen verzesmentes vagyok tole.

De mivel a 4 utan tobb baba nem jon az ferjem ontkent ment a mutetre 15 perc 3 nap fajdalom

2015. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
nem mennék el. Én csináltam a gyereket, nem ő akart megfoganni így nem büntetném.
2015. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Elmennék, majd elköttetném magam!
2015. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Lehet.Attól függ,hogy egyébként képes vagy megfelelően nevelni a gyerekeid,vagy a problémáid miatt,nem.
2015. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem szerettem volna erre a kérdésre válaszolni de..

Írod gyógyszer mellett lettél várandós ne haragudj nehogy "beteg legyen a babád ha megtartanád.

Sajnálom!

Mi mindent megtettünk a várandóság elejétől vitaminok progopótlás stb.sőt előtte már szedtem a femibiont de féléve sajnos mégis gond adódott "beteg kisbabánkat elkellett engednünk elveszítettük "őt félidőben :( Nagyon nehéz soraidat olvasni potyognak könnyeim! :(

2015. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!