Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Beteg babát várok, mit tegyek?...

Beteg babát várok, mit tegyek? Ha megtartom, arra rámegy az életünk.

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy beteg babát várunk. :( Teljesen meggyógyítani akkor sem lehetne, ha megszületne és az itthoni orvostudomány nincs azon szinten, csak Amerikában lenne valami remény. Nem vagyunk gazdagok a férjemmel, itt úgy ahogy eléldegélünk, ha megtartanánk a babát akkor se lenne pénzünk, hogy kiköltözzünk az államokba (oda is kellene költözni). Másrészt mint anyagilag, mind lelkileg rámennénk. És még nem mondtam neki, de a férjem támogatását sem érzem, ő azon a párton van, hogy vetessük el, mert neki sajnos volt egy beteg testvére, aki már elhunyt. De az ő életüket is megkeserítette ez, azt érzem rajta ő ebből többet nem kér és el fog hagyni.


Most mit csináljak?



2015. ápr. 20. 16:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tartanám meg. Sajnálom! :(
2015. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
71%
Rettenetesen sajnálom, de én sem tartanám meg.
2015. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Mármint akkor hagyna el, ha vállalnám a babát. Ő képtelen lenne végigcsinálni azt, ami a nővérével volt.
2015. ápr. 20. 16:12
 4/45 Münki ***** válasza:
63%

Ugyan nem írtad, hogy hány évesek vagytok, mióta vagytok egy pár, mióta próbálkoztok gyerekvállalással, van-e már gyermeketek, milyen betegség derült ki, de ettől eltekintve nekem az a véleményem, én nem tartanám meg őt és kicsit később próbálkoznék újra a gyermekvállalással.

Egy egészséges gyermek is igen embertpróbáló.

2015. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
42%
:((( Édes Istenem. Neki sem lenne jó. Saqjnálom, és sok erőt kívánok.
2015. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
53%
Sajnálom. Én sem tartanám meg. Hány hetes vagy? Mi a baja a picinek?
2015. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
53%
Sajnálom de semmiképp ne tartsd meg.Semmi értelme nem lenne.
2015. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon sajnálom.

Mennyi idősek vagytok? Csak mert vállalhattok még babát, lehet egészséges gyereketek? Hány hetes vagy? Genetikai oka van a betegségnek, tehát ha lesz még babátok, annál is ott a kockázat, hogy beteg lesz, vagy ez most csak "véletlen"?


Ha nem tartjátok meg, az azért legyen, mert mindketten így szeretnétek.

2015. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 kloetta ***** válasza:
69%
Én sem tartanám meg, sógorom is beteg, anyósom 30 éve otthon van vele, ő még enyhébb eset szerencsére, de önálló életre soha nem lesz képes. Anyósom élete is tönkrement emiatt. Ezt látva tényleg beteg babát én se tartanék meg. Tudja a férjed mennyire nehéz volt nekik, nem kívánja ezt neked/nektek is. Lehet utána még egészséges babátok.
2015. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
71%

Sajnálom. :(

Én sem tartanám meg.

2015. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!