Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusszal kapcsolatos pár...

Abortusszal kapcsolatos pár kérdés?

Figyelt kérdés

Holnap fekszem be a kórházba mert abortuszom lesz,iszonyatosan félek és szeretnék pár kérdést feltenni ezzel a dologgal kapcsolatban:

1. A laminária felhelyezése milyen érzés? Mennyi ideig tart míg felteszik? És ez az ugynevezett pálca nem esik ki wc.közben vagy alvás közben? És mikor már felhelyezték akkor is fáj?

2. Mikor vége a műtétnek a szobámba ébresztenek fel,vagy még bent a műtőben?

És úgy érzem mintha elkaptam volna valami kis fertőzést,a beavatkozást ennek ellenére is megcsinálják ugye?


A babát sajnos nem tarthattam meg mert még csak 18.éves vagyok és a tanulmányaimat is szeretném tovább folytatni valamint pénzünk sincs elég hogy felnevelhessük,és még szerintem nem is állok kész erre a dologra.



2015. ápr. 22. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Kinek milyen, van akinek jobban fáj van akinek kevésbé, csípő, égő érzés de csak pár pillanat a felhelyezése. Nem esik ki se zuhanyzás se wc közben. Amikor felhelyezték utána olyan lesz mintha mensesnél az egyik nehezebb nap lenne..

2. a szobádban leszel

3. Ezt kérdezd a nőgyógyásztól, megcsinálni szerintem megcsinálják, de utána mindenképp kezelni kell.

2015. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=abortusz+men..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

[link]

Már a műtőben felébresztik a beteget de erre nemigazán szoktak emlékezni, engem többször műtöttek (más miatt) arra emlékszem mikor már tettek át a saját ágyamra.

2015. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!