Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Melyik a humánusabb megoldás...

Melyik a humánusabb megoldás a magzat szempontjából?

Figyelt kérdés
A régebbi küret (kaparókanál) vagy a mostani porszívós (vácuum). Ha neked választanod kéne, mert már eldöntötted hogy nem tartanád meg a magzatot, akkor melyiket választanád, ha lenne rá mód?
2015. ápr. 27. 08:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%

Mindig minden porcikám tiltakozott az abortusz ellen, még olvasni is rossz, belegondolni borzasztó, szóval ebben állást foglalni nem tudok:S


Az esemény utáni tabletta max, amit el tudok képzelni, de szerencsére még az sem kellett soha.


39/N, 3 gyermekkel.

2015. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Mit választanál, ha már eldöntötted, hogy öngyilkos leszel? Leugrassz egy hídról, vagy a vonat alá ugrasz? Kb ennyi értelme van a kérdésednek....
2015. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen mindegy, így is úgy is megoleted!!!

Ha humánus akarsz lenni az örökbeadason kellene elgondolkozni.

Az a kis ember növekszik a méhedben, mert élni szeretne, legalább az életet megkaphatna!

2015. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
A magzat szempontjából nincs humánus megoldás. Mindkét esetben a magzat darabolódik, az orvos pedig az anya egészségét legkevésbé károsító megoldásokat választja, a magzattal ebből a szempontból senki sem törődik.
2015. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudj 3-as de ha te nem tudod értelmezni a kérdést, akkor ne írj. Én sehol nem írtam olyat hogy én elvetetetek gyereket... Nem értem a felháborodásod. Ha nem tusz válaszolni akkor ne áll le puffogni.
2015. ápr. 27. 08:53
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
nincs humánus választás,ahogy 4es írta.
2015. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
HUMÁNUSABB. Tudom, hogy nincs humánus, mert a vége ugyanaz. De melyik lehet a humánuSABB?
2015. ápr. 27. 09:17
 8/27 anonim ***** válasza:
34%
Ahol egy ártatlan magzatot megölnek, ott nincs se humánus, se humánusabb megoldás, ez a jelző itt abszolút nem helyénvaló. De miért érdekel ez téged, ha nem vagy ebben a szituációban?
2015. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
utálom a túlságosan érzékletes hozzászólásokat, de nem mindegy akkor már, hogy hány részre szakad és melyik másodpercben hal meg?? mi az hogy humánus abortusz.. keress egy értelmező szótárt légy oly szíves!
2015. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem, szerintem nem mindegy mikor hal meg szerencsétlen. Nem mindegy hogy fél percet vagy 2 percet szenved. Remélem így már érthetőbb mire akarok kilyukadni.


Azért érdekel mert a barátnőm az én tanácsomat kérte, ugyanis magán orvosnál fogja elvégeztetni az abortuszt és a doki mondta hogy válasszon. De mivel nekem soha nem volt abortuszom és nem is lesz, ezért kérdezlek titeket, hátha tudtok okosat mondani, hogy legalább ennyivel segítsek annak a szegény kisbabának. (nagyon nem értek egyet a barátnőm döntésével, de felnőtt ember, nem szabhatok neki határokat)

2015. ápr. 27. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!