Hogy zajlik egy 18 hetes magzat elvetetése?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beindítják a szülést és meg kell szülni.
2015. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Meg kell szülni.
2015. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi esély nincs rá hogy altassanak? Kicsit bővebben ha kérhetném mi az hogy meginditják és megkell szülni?
2015. febr. 25. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudnám elmondani részletesebben, de az egyik ismerősömnek is nem régen volt olyan problémája, hogy olyan szinten halmozódtak a babánál a betegségek, hogy 18 hetesen meg kellett szülnie mert esélye sem lett volna a kicsinek. Szerintem egyszerűen csak meg kell szülni. Tuti hogy nem altatnak ha egészségügyi szempontból nem indokolt. Sajnos a beteg és halott babákat is meg kell szülni. :(
2015. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én szülésemet is indítani kellett, igaz, hogy én makkegészséges kislányt szültem a 41. hétre, de az indítás - gondolom - ugyanaz. A dokim mondta, hogy teljesen zárt méhszájat tágítani kell /ballonnal vagy zselével, meg van valami tabletta is/, ha pedig nyitott valamennyire a méhszáj, oxit kötnek be, és az beindítja a fájásokat.

Megkérdezhetem, hogy miért kell elvetetni a magzatot? Sajnálom.

2015. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Reggel bemész, beöntést adnak, borptválnak, burkot repesztenek, bekötik az oxitocint ettől fájásaid lesznek, ha nem tágulsz akkor plusszba tágítanak és ugyanúgy ki kell megszülnöd mint egy 40 hetes babát.
2015. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, a kérdező azonos, csak mivel itt is épp most kérdezte ennek menetét:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Beindítják a szülést, megszületik a baba és közben, vagy nem sokkal után elmegy, mert nem életképes még méhen kívüli életre, de valószínűleg később sem lenne sok esélye. Az orvosod el fogja mondani. Egyébként sok terhesség alakul úgyan így fertőzés miatt is - nagyon korai szülés indul be és sajnos nincs mit tenni.

Ha beteg a magzat akkor később méhen belül is elhalhat, nem tanácsos nagyon elmélyedni a részletekben, ha a döntés megszületett. Gondolom baj van és sajnálom!

2015. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szorítok érted!!!!
2015. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez egy olyan hozzászóló válasza aki valóban átment ezen.

2015. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!