Megint elakarja vetetni a babát, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Van egy két és fél éves kisfiunk a férjemmel,akit szeret és imád.Tavaly gyógyszer mellett összejött a baba,és sajnos kézzel lábbal ellenkezett a megtartása miatt.Arra hivatkozott hogy nem tudnánk eltartani,ami szerintem nem igaz!Hiába érveltem,semmi nem használt.Egyedül kellett megküzdenem a baba elvesztésével!Neki nagyon könnyen megy,a megcsinálása is és a kijelentése hogy nem kell...

Most úgy néz ki a dolog hogy megint babát várok,de semmi képen nem szeretném elvetetni!Szívem szerint nagyon örülnék,de nem merek mert félek a reakciójától.

Mit tehetnék ha megint el akar küldeni?


2015. jún. 5. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%

Az nem semmi, hogy védekezés mellett 2x is teherbe estél ilyen rövid időn belül... Nem volt ebben egy kis szándékosság?

Egy gyerekhez maximálisan kell a két szülő. Fordítva te hogy éreznéd magad? Ha bele lennél kényszerítve egy ilyen helyzetbe? Nem szeretne, és előbb ezt kellene megbeszélnetek!

2015. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit furcsa, hogy másfél éven belül ez a 2. véletlen terhesség.


Ha nem szeretnéd elvetetni és nem tudjátok megbeszélni a dolgokat, akkor 3. opció van.

1. megszületik a gyerek és megszereti, éldegél tovább a boldog család (azért ne alapozz erre, sok nő megjárta már)

2. megszületik a gyerek, együtt maradtok a "gyerekek miatt" és szépen szétpereg a család

3.válás, költözés és egyedülálló anyuka lét.

2015. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
22%
Így,van,ahogy az első mondja.Gondolom megbeszéltétek az első után,hogy nem lesz több.Besikerült,nem akarja.Miért akarod rákényszeríteni.Itt nem te vagy az áldozat.Neki kellene még egy plusz éhes szájat etetni,dolgozni,nem te tartanád el a gyes-ből nyilván.
2015. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%

Ismered a férjed, tudod, mi lesz a reakciója, neked kellene duplán. triplán figyeln ia védekezésre, mert ha abortuszra küld, neked kell odamenned és átélned.


"Arra hivatkozott hogy nem tudnánk eltartani,ami szerintem nem igaz!"


Ha ő egyedül tart el benneteket, vagyis ő hozza haza a pénzt, amiből kenyér kerül az asztalra, akkor nincs jogod azt mondani, h ez nem igaz, mert a férjed érzi, h mennyit hajt, küzd, esetleg túlórázik, h te azt érezhesd, h anyagi biztonságban vagytok. Ha viszont te is dolgozol a 2,5 éves gyereketek mellett, akkor érvelhetsz ezzel nyugodtan.


Mi az, h könnyen ment a megcsinálása? Miért nem védekeztek körültekintőbben?


Mit tehetsz? Nem kényszeríthetsz rá egy nem kívánt gyereket. Annyit tehetsz, h védekezel ezerrel. de valahogy én érezek itt ebben kis szándékosságot, h te direkt nem védekezel normálisan. (javíts ki , ha tévedek) De ha meg sumákolsz, akkor ne csodálkozz, ha vita nélkül elküld a férjed abortuszra.

2015. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem volt benne semmilyen szándékosság,már csak azért se mert tudom hogy áll a dologhoz!Az első tabletta mellett jött össze,most ő mondta majd vigyáz mivel nem szedek semmit.Ez akkor teljesen normális hogy nem tudok vele beszélni mert nem is érdekli a dolog és ő eldönti én meg a többit oldjam meg?
2015. jún. 5. 20:23
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
Jézusom,ennyire naiv nem lehetsz."majd vigyáz".Ketten kell vigyáznotok,akármit mond.És igen,így van,ő nem akarja,meg is mondta,jogosan van kiakadva.Mégis mit hittél?Hogy ha besikerül,meggondolja magát?Igen,van aki ilyen,de te tudtad,hogy ő nem.Direkt csináltad,most viselheted a következményeket.
2015. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Hát te is belementél abba hogy ő majd vigyáz. Nyilván te is és ő is tudja, hiszen már eléggé felnőttek vagytok, hogy van előváladék is, ami tartalmaz spermát és bizony 1 db is elég hogy baba legyen. Szóval hiába nem élvezett beléd, már előtte is váladékozott spermával teli dolgot. Szóval ha ti a legkevésbé megbízható módszert választottátok, akkor sajnos ez lett az eredménye.

Ettől függetlenül kötelessége lenne melléd állni, függetlenül, hogy te mást szeretnél, mert ha belevágsz egy abortuszba mert ő nem akar másik gyereket, akkor az téged megvisel. Szeritnemn elvárható hogy lelkiekben támogasson. Ezek után gyógyszer + gumi és nincs vita, így talán nem lesz másik nemkívánt terhesség. Hameg így nem hajlandó, akkor csak az ő kényelme a fontos.

Nem kioktatás akart lenni, hanem tényleg fura hogy másodszor is terhes lettél, meg nem is védekeztetek másodszorra.

2015. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Ő hallani se akar a gumiról!Tény és való hogy hibáztunk,de akkor se egy emberen múlik minden.

Nem okoskodást kértem,ha nem tanácsot vagy segítséget.A legkönnyebb úgy ítélkezni hogy nem is ismeritek a dolgok hátterét!

2015. jún. 5. 20:35
 9/31 A kérdező kommentje:
A 7-esnek köszönöm a normális kommentet!
2015. jún. 5. 20:37
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Aham értem, szóval akkor nem védekeztetek. Hát hihetetlenek vagytok :DD Az egyik nem akar tablettát szedni, a másik nem akar gumit húzni és csodálkoznak, ha gyerek lesz. Apuka balhézik, anyuka megy kaparásra.


Az miért nem megy, h akkor mindketten áldozatot hoztok és te szeded a tablettát, ő meg húzza a gumit? tudod, értelmes embereknél ez így megy, ti meg a saját hibátokból se tudtok tanulni. Vond le a következtetést, h akkor ti mik vagytok.

2015. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!