Valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
Ez a 5.hét,amiota voltam abortuszon.Az orvos azt mondta,hogy 4. héten kell,hogy meg jöjön a menstruáciom,de még nem jött meg.Nagyon nagy görcseim vannak,és alig birok levegőt venni annyira szur a hasam,ráadásul tegnap volt egy kis vér folt a bugyimon azt hittem meg jött,de azóta semmi.
2015. jún. 17. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nem fogja tudni megmondani neked senki, mi a baj.

Menj orvoshoz!

2015. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igazából lehet, hogy a sressz is közrejátszik. hiszen, ha ilyenkor nem ideges az ember, akkor mikor?

valamint a nővéremnél az abortusza után kezdődött az, ami anyunál egész életében volt, hogy pecsételő vérzés 1 nap, aztán következő nap semmi, majd megjött rendesen.úgyhogy lehet, hogy holnap majd rendesen megjön, de szerintem sokkal jobban jársz, ha elmész az orvoshoz, vagy legalább hívd fel!!

2015. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim 4-6 hetet mondott..:) kb 5. hét vége felé jött csak meg.. Elsőre lehet erős lesz, fájdalmasabb. Én sose görcsöltem és semmiféle tünetem nem volt mensikor.. Ab. óta sajnos igen...
2015. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is 6 hetet tudok.Van meg idod..
2015. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!