Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez így rendben van?

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Engem eléggé felháborít, hogy a mai 13-14 évesek mennyire szabadon vannak fogva és olyan dolgokat csinálnak, amit én 17 évesen kezdtem kb. Nekem néha úgy kell kikönyörögnöm, hogy 18 évesen anyum elengedjen akárhova, a 13-14 évesek meg este 9 meg 10-kor az ablakom alatt vinnyognak. Tavaly nyáron pl elmentünk haverokkal egy pubba és mi a 18-20 évesek nem nem fértünk be a kocsmába, mert tele volt 14-15 évesekkel, akik egész este csak azt játsszák, hogy ők mennyire be vannak rúgva meg 10 percenként elmennek elszívni egy cigit. Mi meg a haverokkal egy este, ha megiszunk fejenként 2-3 sört...Velem van baj vagy tényleg ez most a "normális" és "menő"?

2015. jún. 7. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem normális, de sajnos egyre inkább ez van. Szülők, társadalom, média együtt tehetnek róla.
2015. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

"mai 13-14 évesek"? :D

Hát ki kell, hogy ábrándítsalak, de én is 18 éves vagyok, csak úgy mint te, viszont 4-5 évvel ezelőtt a mi korosztályunk sem volt jobb. Az egy dolog, hogy te nem voltál ilyen, de attól még sokan mások igen.

Amúgy meg könyörgök, ne írj már úgy, mintha te valami vén róka lennél. Igen ez a menő, de pár éve, sőt, még régebben is ez volt.

Egyébként is, nekem úgy tűnik inkább, hogy ez a mindenhétvégénbebaxás dolog inkább a 14-16 évesekre jellemző, utána kezdenek megkomolyodni. Én régebben sokat jártam bulizni, részeg is sokszor voltam, de ma már azzal is jól elvagyok, ha csak üldögélünk és beszélgetünk valahol, még csak nem is muszáj alkoholt fogyasztanunk. Pedig most már legális.:)

2015. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyel mar ilyen begyoposodott:D

Mit erdekelnek teged azok? Azt csinalnak amit akarnak,ugyanugy,ahogy te is.

2015. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért elég idegesítő, amikor lemész egy szórakozóhelyre és tele van kislányokkal meg nagy "menő" pávákkal. 1-2 még elviselem, de ez már túlzás. Egy tök normális kis kulturalt kocsma volt és amióta megtalálták ezt a helyet, kb minden pénteken kint vannak a rendőrök, mert ott balhéznak. Nagyon idegesítő, hogy egy sört nem lehet meginni, mert 1. be se férsz a sok 14 évestől, 2. óránként jönnek a zsaruk és hazaküldik őket, de utána visszajönnek és folytatják.
2015. jún. 7. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!