Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti megtartanátok ilyen helyzet...

Ti megtartanátok ilyen helyzetbe a babát?

Figyelt kérdés
Apa börtönbe került 1.5 vagy 2 èvre, a làny a szüleinél él.

2015. jún. 29. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2015. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ítélték el?
2015. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen mindegy, miért van sitten.

Apa nincs, az anya meg úgy ír magáról, mint "lány".

Semmi önállóság, semmi függetlenség, és a szülei tartanák el. Aztán pedig milyen kilátásaik lennének? A "lány" nem dolgozik a következő 1-2 évben, az apa meg kijön a sittről és sehol nem fog munkát kapni priusszal. A nagyszülőknek felesleges gyereket szülni, épp elég gondjuk van a lányukkal, nem? Ezek után hova és milyen alapokra kéne itt gyereket vállalni? Csak egy újabb tönkretett élet lenne, esélyek nélkül.

2015. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sok règi aprò dolog. De nem ez volt a kèrdès
2015. jún. 29. 13:28
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

én úgy vagyok vele, hogy akkor szülök gyereket ha el tudom tartani egyedül is. de persze én már 30 fölött vagyok, nem mentem haza gimis koromban sem terhesen, szépen alakult az életem, szép tgyásra és gyedre vállaltam a kisfiamat is, most is így vállalom majd a következőt, persze nagyon harmonikus kapcsolatban élünk a férjemmel, de azért azt is számításba vettem, ha nem így alakulna. tehát innen könnyű beszélni, de én személy szerint megtartanám.

kérdés inkább az, hogy a lány szeretné-e, el tudja-e tartani

2015. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Kérdés, szeretném-e, ha egy börtönviselt ember lenne a gyerekem apja?
2015. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Ebben a helyzetben tán anyádékkal kellene megbeszélni, hogy hajlandók e eltartani és felnevelni a gyerekedet?
2015. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 curáku ***** válasza:
59%

Azert ez igy eleg sokmindentol fugg. Apuka milyen ember, miert kerult bortonbe? A "lany" mennyi idos, el tudna tartani, fel tudna nevelni a gyereket egyedul?


En csak biztos kapcsolatba vallalnek gyereket felnott dolgozo nokent megfelelo anyagi helyzet mellett, vagy ha nem biztos kapcsolat, de mar idosebb vagyok es vagyok gyerekre es egyedul is el tudom tartani.

2015. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Hany eves vagy es milyen az anyagi hattered?
2015. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

Van a lánynak biztos állása, megtakarítása? Apukával kapcsolatban élnek (hosszabb ideje)?

HA ezek nincsenek meg, akkor semmiképpen se tartanám meg.

2015. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!