Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meddig tartott míg megbocsátot...

Meddig tartott míg megbocsátottátok magatoknak az abortuszt?

Figyelt kérdés
5 éve volt egy abortuszom, azóta nagyon rosszul érzem magam, ha ez eszembe jut. Akkor úgy voltam vele, hogy tényleg nem volt más megoldásom, akkor halt meg tragikus hirtelenséggel a testvérem, depressziós lettem, erős nyugtatókat szedtem, hónapokig nem ettem, alig aludtam, anorexiás lettem, nem bírtam feldolgozni ami történt. Ráadásul a férjem is gyakran kérdezi, vajon fiú, vagy lány lett volna-e. Annyira rosszul érzem magam emiatt, folyton azt magyarázom be magamnak, hogy beteg lett volna, de valahol belül tudom, hogy ennek az ellenkezője is igaz lehetett volna. Azóta született egy egészséges kisbabám, én is stabil vagyok, nem kell gyógyszereket szednem. De akkor is bánt, hogy nekem ilyet kellett tennem, azt kívánom, bár soha ne kellett volna! Meddig fog még ennyire fájni?
2015. jún. 29. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
feldolgozatlan gyász van benned, amire a férjed is rátesz egy lapáttal. pszichológussal kellene egy terápiás beszélgetés, hogy feloldja benned.
2015. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
nem éreztem buntudatot. hoztam-hoztunk egy dontést és ennyi.
2015. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem egeszseges...fordulj szakemberhez+ vidd magaddal a ferjed is.
2015. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is fordulj szakemberhez. Az mindenkepp segitene. De megertelek en is hirtelen elvesztettem a testveremet több mint egy evtizede.Meg tinedzser voltam. Hihetelen szakadast okozhat egy emberbe. De motiváljon a tudat hogy van már egy egeszseges babad ami segithet.
2015. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyesnek: "a férjed is rátesz egy lapáttal"

talán teljesen lehetetlen, hogy a férje is gyászolja a meg nem született kisbabát? Elvégre ő volt az apja, valami köze azért volt hozzá?

El kellene menned pszichológushoz, a férjeddel együtt. Sajnálom, hogy ez történt.

2015. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!