Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért olyan drága az abortusz?

Miért olyan drága az abortusz?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha ingyen lenne, vagy jelképes összeg, akkor kevesebb csecsemőgyilkosság vagy éhező gyerek lenne. Tapasztalat sajnos. Egyik szomszédom a hetedikkel terhes mert nincs pénze elvetetni.
2015. jún. 30. 15:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Ha ingyenes lenne meg lehet sokan védekezésre használnák sajnos :( Mármint úgy értem, hogy lehet mégannyira se vigyáznának, mert úgyis ingyen van az abortusz...
2015. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

"Egyik szomszédom a hetedikkel terhes mert nincs pénze elvetetni."


Hazugság. Rászorultaknak ingyenes.

2015. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Mert ez nem jótékonysági vidámpark, hanem egy emberélet kioltása. Ne csináljunk belőle rendszert! Aki meg megöli a csecsemőjét, vagy éhezteti, az nem is teljesen épelméjű, nem a pénzhiány miatt nem jut el abortuszra.
2015. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ez is igaz sajnos. :(

Nyilván a legjobb a megfelelő védekezés lenne, de van akinek arra sem telik. És ha ugye arra nincs pénz, hogy lenne gyereknevelésre.

2015. jún. 30. 15:23
 5/29 A kérdező kommentje:
Kedves második. Nem hazugság, van hat pici és mikor rákérdeztem miért tartják meg, azt mondta hogy nincs pénz elvetetni.
2015. jún. 30. 15:24
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
100.000 Ft-ra emelném a tarifáját. Aki meg a többedikre készül, sterilizálnám. Többet nem vonulna abortuszra.
2015. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%

Kizártnak tartom, hogy valakinek legyen pénze hatot megtartani otthon úgy, hogy a gyámügy nem veszi el, de nem jut neki pénze egy spirálra, vagy elköttetésre. Ezt csak akarni kell, de ehhez mondjuk kell némi iq is.


Amúgy egyetértek, szerintem is túl olcsó.

2015. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez egy jelképes összeg, amit kérnek érte.
2015. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

De hazugság.

"A magasabb összegű családi pótlékban, fogyatékossági támogatásban, vakok személyi járadékában, rendszeres szociális segélyben részesülők esetében pedig a beavatkozás ingyenes."


Egyébként meg teljes áron is csak 30 ezer. A drága szomszédod csak a családi pótlékból 96000,-ot kap.

2015. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
30%
Védekezésre lenne pénze és esze az ilyeneknek:( Azért lássuk be, nem több tízezer Ft egy hónapban, ellentétben egy újabb éhes szájjal...
2015. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!