Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tudom, hogy megtartsuk-e...

Nem tudom, hogy megtartsuk-e a gyermekeket?!

Figyelt kérdés
Van kèt felnőtt gyermekem 20 ès 24 èvesek. 2 hete kiderüt,hogy ikerbabákkal terhes vagyok,most a 11.hètben vagyunk.Anyagilag nem lenne gond,ha jönnènek,de èn 43 a fèrjem 46 èves,így kockázatosabb lenne. A fèrjemmel mindig is az volt az álmunk,hogy ha kirepülnek majd a gyerekek,utazgatunk ès világot járunk ,viszont így ez lehetetlen lesz. Szerintetek vetessem el őket vagy tartsam meg?

#abortusz #Ikerterhessèg
2015. júl. 1. 20:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
37%
Én mondjam meg, hogy öld-e meg a két magzatot? Annyi mindentől függ, hogy csak és kizárólag te tudod eldönteni.
2015. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ezt ne mi döntsük el. Egyébként már 11 hetes vagy, szinte lemaradtál a műtétről. Ha a helyedben lennék, eszembe nem jutna elvetetni őket.
2015. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Duenna ***** válasza:
81%
Férjeddel beszéld meg, mi nem dönthetünk helyettetek.
2015. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
16%
Nehogy már a babáknál nagyobb öröm legyen az utazgatás!
2015. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
37%

11.hétben már nincs miről beszélni,2-3 hét mire eljutnál abortuszig,akkor meg már késő.

Ha anyagilag megtehetném,és a házasságom is szilárd lenne,akkor megtartanám.Késői az igaz,de vannak szűrések,és 2 baba...nem tudnám megtenni.

2015. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
31%

Igen, nekem is az a furcsa,hogy 11 hetesen kerül szóba ez a kérdés. Mire odajutnál, már meg sem lehetne csináltatni a műtétet.

Egyébként én (nem azért mert abortusz ellenes vagyok, mert nem minden esetben vagyok) a te helyedben megtartanám. Nem is egy ilyen pár van a környezetünkben, ahol 10-en, 20-on év van a gyerekek között ,és mindenhol azt látom, hogy nagyon meg tudja fiatalítani (az egyébként NEM öreg) szülőket! :)

A nagyokat itt már bátran meg lehet kérni,hogy néha vigyázzanak a kicsikre, így lesz szabadságotok.

2015. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagyon akarod meg lehet még csináltatni. Le lehet pontozni, de én ebben a korban nem vállalnám.. Az oviban van egy szintén későn szült anyuka, 48-50 körül lehet. Beíratkozáskor megkérdezték miért a nagymama vitte az unokát. Kicsit sem volt ciki...
2015. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
48%

Hú, és gyermek az alapján vállalunk,hogy mi CIKI?

Ezt a szót max. kamaszkorban illene használni!

2015. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
54%
Ezt csak ti tudjátok. Én ilyen öregen már biztos nem tartanám meg.
2015. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 curáku ***** válasza:
64%
Én nem vállalnám őket. Nem is feltétlen a világjárás miatt, hanem egyszerűen már nem lenne türelmem és öregnek tartanám magamat. 35 után én nem szeretnék szülni.
2015. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!