Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Barátnőm valószínűleg terhes lett. Intézetben van 15 éves . Azt szeretném kérdezni hogy mennyibe lenne ha el akarnánk vetetni?
2015. júl. 2. 18:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19%
Tudod előző, szerencsére ez még itt mindig Magyarország, és nem az USA éjsötét "bibliaövi" része... a verekedés meg ugye mindig kettőn áll, előfordul bizony, hogy az agresszor távozik mentővel...
2015. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%
utolsó, mint mondtam én gyermekotthonban DOLGOZOM tehát tudom hogy milyen szigorítások vannak azokkal szemben, akik nem tartják be a szabályokat. És lehet, hogy a testvér is szerezne pár sérülést, de legalább az ilyen gerinctelen alak mint a kérdező is megtanulná ne kezdjen gyerekekkel. Gondolom azért kezdett egy intézetis, problémás 15 évessel, mert felnőtt egészséges környezetben élő nőt nem talál magának.
2015. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
31%

#22, aha... csak tudod, Magyarország minden intézményére a magyar törvények vonatkoznak... bár lehet, hogy ezzel vadi újat mondok számodra...

Persze ja, hogy erről neked mi a véleményed, az kiderül abból is, ahogy az önbíráskodásnak tapsolsz... nem, szerencsére a "rendpárti, értékelvűnek" mondott fasisztoid se tudja a saját görényértékrendjét erőszakkal másra kényszeríteni, ez van...

2015. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
szegény csaj, huztál volna gumit ha nem akarsz gyereket, bezzeg könnyű leseperned a dolgot " odaadom a pénzt és elhuztam.."
2015. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértitek és sok mindent nem tudtok. Nem fogom magam védeni meg magyarázkodni, de én gyereket akartam tőle, ő szakított mondtam neki hogy kihozom intézetből 16 évesen nagykorúsítással. benne volt, csak egyik napról a másikra azt mondta nem akar velem lenni mikor kiraktam a kérdést akkor közölte velem hogy lehet terhes és kell majd a pénz a vetetésre. Próbáltam meggyőzni hogy próbáljuk meg újra és vállaljuk a gyereket, de ő csak nem. Röviden ennyi. Aki azt mondta hogy nem találnék egyidőst csak annyit üzenek neki hogy ezért szakított mert sok nővel lógtam. Haverok csak buli semmi más. Azt hogy megagyalnának azt én is megtenném ha úgy lenne ahogy képzelitek de tudja mind 2 bátyja és nekem adnak igazat...... Szóval nem tudtok semmi komolyat nem kell elítélni. A kérdésem még mindig él nem tudom pontosan mennyibe kerülne. :(
2015. júl. 7. 17:53
 26/26 anonim ***** válasza:
#19- es igaz, én se nagyon kímélném, ha el is menne onnan, nem a saját lábán, arról lelkiismeretesen gondoskodnék :)
2015. júl. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!