Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Megtartanátok vagy elvetetnétek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok a párom 31, van egy 3 éves kislányunk. Kiderült hogy babát várok, kb. 7 hetes terhes vagyok, és védekezés mellett maradt meg a baba. Terveztünk második gyereket de nem most hanem pár év múlva. Jelenleg szüleimmel lakunk tetőtérbentetőtérben, de nagyon kicsi helyünk van. Nekünk van egy szoba, meg a kicsinek egy nagyon kis szoba. Szóval 4 embernek kicsi lenne. A másik dolog ami amellett szól hogy vetessem el, hogy 1 hónapja kezdtem a gyes után, mivel az előző munkahelyem a gyes alatt megszűnt. Viszont teljesen kivagyok lelkileg emiatt, ha belegondolok hogy megölöm a gyerekemet. Párom sincs nagyon az abortusz mellett de jelenleg nem tudunk jobb megoldást. Ti mit tennétek? Egyfolytában sírok , nem tudok koncentrálni semmire emiatt. :(
2015. júl. 10. 15:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%
Ha orvisilag nem indokolt, micel irtad, hogy vedekezes mellett fogant, akkor nem vetetnem el. Keptelen lennek ra.
2015. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
49%
A vázolt körülmények mellett mindenképp megtartanám! A friss munkahely meg a relatíve kicsi hely nem ok az abortuszra, ha úgyis akartatok még gyereket, rendes családja lenne és el tudnátok tartani. Nem is értem hogy merülhetett egyáltalán fel a gondolat.
2015. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
54%
Megtartanám. A gyerek egy jó ideig nem igényel külön szobát. Úgyis akartatok másikat, nem?
2015. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
53%

NEM ölöd meg a gyermeket, h elveteted! Ne a bigott abortuszellenesek dumájára hallgass, hanem a józan eszedre! Megszülsz még egy gyereket, szűkölködtök egy pici lakásban, ha nem mégy vissza dolgozni, már most sem tudtok rendesen megélni, hogy neveled fel őket 18-25 éves korukig?

Mi a fontosabb? Egy dogma, vagy a gyerekek jövendő élete?

2015. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
megtartanám én is.
2015. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon bánnád, ha elvetetnéd.
2015. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
37%
4es, ha nem öli meg akkor mégis minek neveznéd a folyamatot? komolyan érdekel.
2015. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

Tarsd meg ha mar jonni akar a baba:) .. Mar ez az egy két év sztem se ide se oda mivel ugyis szeretnétek kistesot. Es legalabb nemnoltel meg egy gyereket se. Abortusz utan viselne meg téged hogy elvesztetted...nagyon megbánád!

Ha most nem szulned mé akkor tudnatok venni sajat házat?gondolom nem! Ez a gyerek semmibe nem akadályoz meg :).hagyd meg

2015. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Orvos nem mondta hogy indokolt lenne..

Viszont nagyon nincs helyünk még egy gyereknek. A másik hogy ha munkahelyemen ha kiderül hogy babát várok akkor tuti hogy próbaidő után elküldenek. És akkor nem tudom mi lesz...

2015. júl. 10. 15:35
 10/35 anonim ***** válasza:
46%

Mikor jar le a probaidod? Nem kell feltetlenul bejelenteni addig. Volt ekeg ideig munkaviszonyod? Ha igen es jogosult vsgy allaskeresesi tamogatasra, akkor kaphatsz gyedet, ha szules idopontjaban is jar az allaskeresesi...

emlitetted, hogy szeretnetek meg babat, de nem most. 1-2 ev mulva mi valtozna gyokeresen?

2015. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!