Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Moat szerdán lesz abortuszom...

Moat szerdán lesz abortuszom télleg kaparnak?

Figyelt kérdés

FOGAMZÁSGÁTLÓ melett lettem terhes sajnos el kell vetesem meg még fiatal vagyok 18 éves..

volt már egy vetélésem utána kezdtem el szedni a gyoyszert de terhes lettem moat szerdán lesz az abortuszom

de a korházba amikor kértem ma az idö pontot a mütétre mindenfélét elkezdet nekem mondani az orvos hogy kaparni fognak meg ki fogják vennni a méhemet meg nem lehet utána gyerekem meg stb..rendesen ilyesztegetet .

Ez igaz?


2015. júl. 20. 15:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*Most
2015. júl. 20. 15:09
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A műtéti technika vagy vákuum, vagy küretkanállal kaparás. A méhedet nem fogják kivenni, hacsak nem lép fel komplikáció műtét közben, de ez rettentő ritka.


Nekem éber állapotban volt kaparásom, mert szülés után a méhlepény fent maradt. Tény, hogy tágítani nem kellett, mert előtte távozott egy újszülött ott, de maga a kaparás nem volt olyan vészes. Utána műtőben, altatásban fejezték be.

De nálam egy kihordott terhességről és a méhfalra teljesen ráépült méhlepényről volt szó, ezért nem volt a kaparáson kívül más megoldás. Korai terhességnél a vákuum is járható út.


De válts orvost és írass fel egy hatékonyabb gyógyszert, ha már a második terhességnél tartasz.

2015. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

*téNYLeg


18 éves vagy és már 2szer teherbeestél???

Az általános ki kellett volna járnod mielőtt...

2015. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
*általános iskolát
2015. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Igen, kaparnak.


Ha már másodszor lettél terhes, akkor át kellene állni a gumira.

2015. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező NEM, Magyarországon a kora-terhesség megszakítására csak a vákuum-aspiráció módszere minősül megfelelőnek.

[link]

2015. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

Amiket a doki mondott az LEHETSÉGES. Ha nem így mondta, én nem mennék vissza hozzá a helyedben, hanem keresnék egy másikat, aki emberszámba vesz, nem cseszeget és ijesztget.


Egyébként tényleg gumit kéne használnotok a jövőben, ha rendszeresen szedett gyógyszer mellett is teherbe estél :(


a fogamzásgátló amúgy is csak tönkre vágja a hormonrendszeredet, később mikor babát szeretnél, majd lehet, hogy csak nehezen jön össze emiatt :(

2015. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem ilyesztegetett, hanem elmondta a kockázatokat. Az ugyanis kötelessége.
2015. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Gumi mellett rengetegen esnek teherbe :(
2015. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9, Na ya... az övszernek mindenképp rosszabb az eredményessége egyébként, mint a tablettának:

[link]

(érdemes megnézni a "gyakorlatban"-t is, meg a "megfelelő használat mellett"-et is)

2015. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!