Itt mindenki FOGAMZASGATLO mellett lesz terhes?

Figyelt kérdés
eszerint a meg a megszakitasos is hatasosabb....
2015. júl. 24. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nem lettem de anya velem igen, 11 hetesen derült ki. Az az antibiotikum....
2015. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem, a többiek gumi mellett.


Személyes véleményem, hogy minden mellett teherbe lehet esni, ha az ember nem megfelelően alkalmazza. Az, hogy tudáshiány, nemtörődömség vagy más az oka, az már részletkérdés.

2015. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Azt nemtudom hogy még ki, de én igen. Pedig rendesen szedtem és nem hánytam-fostam. És spirál mellett is terhes lettem.
2015. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, ha valaki fogamzásgátló mellett NEM esik teherbe, az nem hírértékű, azaz nem néhány ritka kivételtől eltekintve nem írja ki ide.

Ha viszont gyógyszer, spirál, mittudoménmi mellett lesz állapotos, az bizony hír, mert elvileg ugye nem kellene.


Amúgy meg vitatom, hogy csak hibás használat miatt lehet gond. Mert spirál mellett pl. nehéz hibázni, aztán mégis becsúsznak babák. Kolléganőmnek így született a 3. babája.

Én magam tabletta mellett lettem terhes. Nem volt hasmenésem, nem hánytam, nem szedtem antibiotikumot, és diabéteszes lévén nagyon precíz vagyok az ilyesmiben. Mégis van egy tervezetlen lányom.

Még azt tudom elképzelni, hogy vannak olyan apró befolyásoló tényezők /hibák/, amiről az ember nem is tudja, hogy gondot okozhatnak.

2015. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem bazinagy szerencsém van, mert régebben eléggé oroszrulett stílusban szedtem a fogamzásgátlót a szétszórtságom miatt. Később emiatt váltottam hüvelygyűrűre, arra csak havonta kétszer kell figyelni, nem minden nap.


Amikor viszont terveztünk terhességet, 2-3 hónap után terhes lettem, máskor soha. Hál' istennek.

2015. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem, sokan gumi+tabeltta mellett, ráadásul úgy hogy mind a kettejüket orvosok tucatjai mondta ki meddőnek :-)
2015. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Elso: elmosolyogtam azon, amit irtal... Ennek fuss neki megint, lehetoleg a betegtajekoztato elolvasasa utan!


En is azert hagytam abba a fogamzasgatlot, mert oszinten nem sikerult mindig bevenni, szerencsere terhes nem lettem.

En is a huvelygyurure tertem at, azt eleg nehez elrontani.

Abbahagyasa utan 5 honapra lettem terhes.


Ahanyan itt es a kornyezetemben terhesek lesznek helyes haszanalt mellett, a pearl kukaba dobhatja a statisztikait!

Raadasul megszakitasossan senkinek eszebe nem jut vedekezni, mindenki fogamzasgatlot szed vagy ovszert hasznal?!

Ezt a nogyogyaszok mennyire unhatjak mar!? :)

Szerintem vicces...

Termeszetesen eltekintve attol a par notol akik tenyleg helyes hasznalat mellett lesznek terhesek.


De! ha megnezzuk a magyar fogamzaskepes es rendszeres nemi eletet elo nok aranyat beleszamitva h nem mindenki hasznalja a gyakorit.... a Pearl dobja mar kukaba a statisztikait! :)


En az elso kivetelevel nem pontoztam le senkit...

2015. júl. 24. 11:05
 8/17 anonim ***** válasza:

Mit nem értettél az elsőn? A válaszoló nem lett terhes soha fogamzásgátló tabletta szedése mellett, ellenben az anyja terhes lett, mert antibiotikumot szedett, ami hatástalanította a fogamzásgátló hatását, és így született meg a válaszoló...


Egyébként pedig valóban az van, hogy aki nem lesz terhes, az nem hírértékű, és bizony mindenhol ott van a hibaszázalék, semmi sem biztos. És a válaszokból is láthatod, hogy még úgy sem lettek sokan terhesek, hogy nem az előírások szerint szedték a tablettákat.

2015. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és hagy mondjam el neked, hogy 10 éve megszakítással védekezünk, és csak akkor lettem terhes, amikor akartuk... Ennyit a statisztikáidról.
2015. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó válaszoló! Nagyon vigyázz.. mi sok-sok évig megszakítással védekeztünk aztán a sok-sok év után 2x is sikeredett terhesnek lennem a megszakítás mellett! Hozzáteszem mielőtt lepontoznának, mind a kettő terhesség meg lett tartva, nem mentem abortuszra :)
2015. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!