Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszellenesek gazdag,...

Az abortuszellenesek gazdag, vagy szegény emberek?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt olyankor hogyha valaki védekezik, és terhes lesz, azt írják, hogy többfajta módszert kellett volna alkalmazni, ami nem kevés pénzbe kerül. Olyan vélemeny is van, hogy aki nem tud felnevelni egy gyereket, miért szexel. Akinek mindegy, hogy hány gyereke van az vagy nagyon gazdag vagy nagyon szegény? Nem akarok provokálni.
2015. aug. 3. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

"Nem hinném, hogy van bármilyen korreláció az anyagi helyzet és az abortuszhoz való hozzáállás között. "

+ 1

2015. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem anyagi helyzet határozza meg, hogy alaki abortusz ellenes, vagy sem. Sokan inkább vallási meggyőződésből,vagy mert az anyának joga van eldönteni, mikor vállal gyereket stb. elvet vallják.
2015. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

Csoron es gazdagon is abortuszellenes voltam es vagyok.


A valos eletben nem cseszegetek ezzel senkit. Sok ismerosom van, akinek viszketett a pinaja es bekapta a legyet, persze semmi vedekezes mellett. Nem oltogatom oket, de ez mar valamilyen szinten megalapozza a hozzaallasomat hozzajuk, hogy nem egy felelossegteljes, intelligens emberrel allok szemben, mert szerintem eleg egyszeru a keplet: szex: spermium+petesejt= gyerek Aki ezt felnott fejjel nem latja elore, azt csak hulyenek tudom nezni, foleg azutan, hogy van 72 oras tabletta a vilagon is, ergo meg mindig megelozhetne azt, hogy kikaparjak!


(Megjegyzes: itt most nem azokrol beszelek akik rendes fogamzasgatlo szedese vagy spiral mellett estek teherbe, de szerintem ok vannak kisebbsegben jelen az abortuszklinikakon.)

2015. aug. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én szegény vagyok vallásos és abortuszellenes
2015. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%

Latom a sok pro-abortuszos egybol lepontozott, pedig nem arrol beszeltem, akiknek bogyo rendes szedese mellett becsuszik a baba.


De sanszos, hogy a legtobb abortusz nem emiatt van, ugye? ;) De aki hulye haljon meg, vagy kapartassa ki magat, mert nem tudott kotont huzni a pasi farkara, vagy ha kiszakadt 72 oras tabit bevenni. Hajra csajok!

2015. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!