Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ilyen kegyetlen az élet...

Miért ilyen kegyetlen az élet (abortuszra kényszerítve)?

Figyelt kérdés
Tegnap ezzel a címmel írtam ki kérdést, sajnos egy félkegyelmű nekem esett és törültette a kérdésem. A kérdés lényege az volt, hogy spontán teherbe estem PCOS mellett. Párom viszont elég rosszul reagált rá, konkrétan ki akart dobni, ő csak 1-2 év múlva akart babát. Nem is nagyon beszéltem vele azóta, tőmondatokat használtam pl kaja a hűtőben, és ezzel ki is fújt a kommunikáció. Ma elkezdett közeledni hozzám, könyörgött hogy beszéljek vele, mondjam el, hogy meg akarom e tartani a babát. Én meg erre azt mondtam még nem tudom és megkérdeztem, ha megtartanám, tényleg kidobna e. A válasza nem volt, de nem szeretne még gyereket. Nem ez az a mondat, amit hallani akartam, de talán ad egy kis reményt, hogy megtarthassam a gyereket. Ti mit gondoltok?
2015. aug. 5. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
74%
ha akartatok babát később, akkor ez az 1-2 év szerintem semmit nem számít. Ha nekem azt mondanák, hogy nagy valószínűséggel csak lombikkal eshetek teherbe, akkor örülnék mint majom... hogy összejött, és megúszom a lombikkal kapcsolatos procedúrát. A babát én mindenképp megtartanám, de ez én vagyok. Viszont ilyen pasival nem biztos hogy együtt maradnék. Egyrészt védekezhetett volna ő is, ő is felelős, másrészt meg akárki is hibás így nem beszélhet, mi az hogy kidob??
2015. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
83%

Nem az élet kegyetlen, hanem a pasid.

:(((((((((

Mit számít 1-2 év, ha akar babát????

Nem lehet, h első felindulásában mondta, h elhagy?

Beszéljétek meg! Sztem ne vetesd el, főleg mivel lehet hogy később nem fogsz tudni teherbe esni!!!!!

2015. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
66%

Felnőtt nő vagy? Van saját akaratod?


Nem védekeztetek, itt egy baba. Akit akartatok, igaz, nem most: de itt van! Nem vetetném el. Semmi nem szól az abortusz mellett, a pasid ellen viszont sok minden:(

2015. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
85%

Én is olvastam a kerdest es ketestem is. Nem tudom hova tunt.

Amiket ott irtal az nagyon durva. 400 ezer a pasi fizetese a tied 115 es lehordott, hogy kepzeled. 30 eves vagy pco- val. Kizart, hogy elvetetnem! Ellenben az apuka fizethetne. Valahogy megoldod. Gyed, csp, adokedvezmeny plusz gyerektartas. Valahogy csak kijossz majd belole!

Emellett az ember mellett keptelen lennek elni az biztos! Es a varva vart csodamat ki nem kapartatnam, meg ha az apja egy aljadek akkor sem!

2015. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
79%
Nem az élet kegyetlen, hanem a pasid. Akivel ebben a helyzetben én nem maradnék együtt. A babát viszont megtartanám, mert akármilyen is az apja, ő egy csoda.
2015. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
70%
Nem az élet kegyetlen, nem vagy belekényszerítve semmibe, egyszerűen van egy hülye pasid aki maximum csak ürítésre használ.....Majd egy vagy két év múlva?? Haha..röhögnöm kell, kb sose érezné alkalmasnak az időt. Tő mondatok?? Viszlát...és boldogan hagynám ott. Két 4 éven aluli kicsit nevelek egyedül, hidd el, ismerem már az ilyen majd dumákat :) Nincs ész érv, hogy elvetesd, korod, anyagi helyzeted nem indokolja, de a betegséged gátolhat, hogy újra összejöjjön természetes úton. Mégis mire vársz??? Egy jancsibohócra? Felejtsd el és lépj tovább, a gyereket meg tartsd meg, nem kérte az életét, csak kapta.... :)
2015. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
65%
Az előttem szólók mindent leírtak. Inkább vállalnád 1-2 év múlva a lombikkal járó hercehurcát gőzöm sincs mivel jár, csak azt tudom nem egyszerű. Én se vagyok abortuszellenes, mert adódhat olyan helyzet amibe nem vállalnám, de ez nem az a helyzet. Ha van hova menned, pakolj és menj..
2015. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
78%
Ha amúgyis akarna 1-2 év múlva akkor nem értem mi a problémája. Kicsit előbb jött na, nem nagy baj az. ne haragudj de ha ezért ki akar dobni akkor nem hiszem, hogy nagyon akarta volna 1-2 év múlva a babát.... szeret téged egyáltalán? Ha szeretne nem így viselkedne. Én tudod mit tennék ebben a helyzetben? Semmiképp nem vetetném el a babát. Ha a férjed menni akar akkor menjen..... a babaádat ne add fel miatta!!!!
2015. aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
74%

Nem az elet kegyetlen, hanem te vagy hulye.

Ha en gyereket akarok, akkor fel sem merul az abortusz gondolata.

Meg hogy kenyszer...!

Pisztolyt tartanak tan a fejedhez?

Ujjal mutogatas helyett ideje lenne vallalni a felelosseget!

Egy ep 30 eves nem pampog igy, es nem a semmirekello pasijatol varja a megvaltast!

2015. aug. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:
De én nem értem ezt, mindig játszik a gyerekekkel, ha olyan helyre mentünk, szeretettel néz rájuk. Egyszerűen a saját barátai is ledöbbentek ezen, hisz teljesen harmonikus volt a kapcsolatunk, 8 éve, szinte gyerekkorom óta vele élek. Az a baj, hogy hülye szülei vannak, akik már nincsenek együtt. Apja nem törődik vele, dús gazdag, elvett egy hárpiát, aki nem tűr meg minket. El akarták vetetni őt annak idején és ezt még el is mondták neki! Ha rossz kisfiú volt ezt mindig felhozták neki. Őszintén sajnálom őt.
2015. aug. 6. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!