Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ilyen kegyetlen az élet...

Miért ilyen kegyetlen az élet (abortuszra kényszerítve)?

Figyelt kérdés
Tegnap ezzel a címmel írtam ki kérdést, sajnos egy félkegyelmű nekem esett és törültette a kérdésem. A kérdés lényege az volt, hogy spontán teherbe estem PCOS mellett. Párom viszont elég rosszul reagált rá, konkrétan ki akart dobni, ő csak 1-2 év múlva akart babát. Nem is nagyon beszéltem vele azóta, tőmondatokat használtam pl kaja a hűtőben, és ezzel ki is fújt a kommunikáció. Ma elkezdett közeledni hozzám, könyörgött hogy beszéljek vele, mondjam el, hogy meg akarom e tartani a babát. Én meg erre azt mondtam még nem tudom és megkérdeztem, ha megtartanám, tényleg kidobna e. A válasza nem volt, de nem szeretne még gyereket. Nem ez az a mondat, amit hallani akartam, de talán ad egy kis reményt, hogy megtarthassam a gyereket. Ti mit gondoltok?
2015. aug. 5. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, de 2 napja még abortuszra indultál, most pedig már "kismama" vagy? Bocs, de szerintem mindenkinek meglehet a véleménye erről a dologról.
2015. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 A kérdező kommentje:
Akkor tartsa magában, eddig sem voltam kíváncsi a rosszmájú emberekre.
2015. aug. 8. 14:55
 73/85 anonim ***** válasza:
44%
Te kérdeztél, megesett.
2015. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem fogsz még itt kérdezni:) Tuti nem dőlhetsz hátra nyugodtan. Én így érzem.
2015. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
39%

Kezdem azt hinni, hogy kamu a kérdés és az első kérdéyét, amit a családi kapcsolatokban tett fel, azt nem véletlen törölték. Ott 400-at keresett a párja, ő 115-öt. És a párja majd ráborította az asztalt, hogy mit tett le az asztalra, hogy gyereket tudjon vállalni a 115-ös fizujából.

Most meg kiderül, hogy a párja fekete munkás, papíron munkanélküli.

Hm... nem mondom. Jó kis fekete munka lehet 400 ezerért...

Szerintem a kérddző egy unatkozó tini. Gondolkodom, hogy jelentem a kérdést!!!

2015. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az egyetlen normális, humánus választ lepontoztátok. Látszik, hogy megfekszi a gyomrotokat, ha valaki boldog. Amúgy is émelygek, de már hányni tudnék tőletek. Annyira aggódtatok a babáért, most meg már nem? Lehet idegesíteni? Álszent barmok vagytok, akik itt vezetitek le az otthon felgyűlt feszültséget.
2015. aug. 8. 15:23
 77/85 anonim ***** válasza:
11%

Te tényleg hülye vagy. Megérdemlitek egymást, 2 képmutató manipulátor. :)

Aztán majd jönnek a kétségbeesett kérdések a gyakorira...ezt is minek írtad ki? Ha idegesít, akkor meg ne nézd meg többet, te szerencsétlen. Ennyi eszed sincs?

2015. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
50%

"Látszik, hogy megfekszi a gyomrotokat, ha valaki boldog."


Hát, ha az a boldogság, hogy a párom először abortuszra akar küldeni, aztán mégis megengedi, hogy megtartsam, akkor inkább nem kérek belőle, köszönöm. :D

2015. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
52%
Tudod is te, mi az a boldogság. Az én férjem valahogy egyszer sem így reagált, amikor kiderültek a terhességek. De áltasd magad tovább, legyél boldog!
2015. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
61%
Azért a "megijedek a gyerekvállalástól" és a "kiteszlek az utcára, ha megszülöd" között lévő hatalmas különbséget nem érezni, az nagyon gáz. Kedves kismama, jó ha megtanulod akkor, hol a helyed.
2015. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!