Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ilyen kegyetlen az élet...

Miért ilyen kegyetlen az élet (abortuszra kényszerítve)?

Figyelt kérdés
Tegnap ezzel a címmel írtam ki kérdést, sajnos egy félkegyelmű nekem esett és törültette a kérdésem. A kérdés lényege az volt, hogy spontán teherbe estem PCOS mellett. Párom viszont elég rosszul reagált rá, konkrétan ki akart dobni, ő csak 1-2 év múlva akart babát. Nem is nagyon beszéltem vele azóta, tőmondatokat használtam pl kaja a hűtőben, és ezzel ki is fújt a kommunikáció. Ma elkezdett közeledni hozzám, könyörgött hogy beszéljek vele, mondjam el, hogy meg akarom e tartani a babát. Én meg erre azt mondtam még nem tudom és megkérdeztem, ha megtartanám, tényleg kidobna e. A válasza nem volt, de nem szeretne még gyereket. Nem ez az a mondat, amit hallani akartam, de talán ad egy kis reményt, hogy megtarthassam a gyereket. Ti mit gondoltok?
2015. aug. 5. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
14%
Megérdemelné, ha inkább végignézné, hogy elveteted a gyerekét, semmint, hogy adna pár ezret kajára havonta...
2015. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
53%
Reménytelen eset vagy.
2015. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
53%

Akkor mennék a szüleimhez, ha nem lehet, akkor kérnék helyet anyaotthonba, bármit megtennék a babámért.


Úgy tűnik az írásodból, hogy teljesen érzéketlen vagy. Vagy nem fogod fel, hogy csoda történt veled és véded az aljadékot!

Ilyen hozzáállással és anyagi háttérrel kizárt, hogy te lombikra mentél volna...!

Ez az egész sztori, amit leírtál és ha igaz plusz a kommentjeid több, mint gyomorforgató...

2015. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon buta nő vagy, kérdező. Az ilyenekből lesznek otthon a pasik rabszolgái, akik nagyon sajnálják magukat, micsoda életük van. Ja nem te már most is sajnálod magad. Ha el akarnád hagyni, már elmentél volna, ha lenne benned minimális méltóság. Mi az, hogy elveteted, mert ő nem akarja és utána meg elhagyod? Ezt te se hitted el. Szerintem is kifogásokat keresel. Tedd azt, a te életed. És a kisbabádé volt.
2015. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
57%
Neked az a szívtelen ha felnyomod a párod? ÉS AZ NEM SZíVTELEN, HOGY MEGÖLSZ EGY EMBERT? Komolyan te egy idióta vagy kérdező. Hálát adok az égnek a 2 gyermekemért és most adtam nekik egy akkora ölelést amekkorát csak tudtam és szinte sírva megköszöntem nekik, hogy élnek, léteznek, velünk vannak. EZt amúgy napi szinten megteszem mert annyira jó, hogy vannak.
2015. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a kérdést nem hiszem el. Figyelj ha te nem tudsz örülni annak hogy ilyen betegséggel lett gyereked egyáltalán, vetesd el.Irtad hogy a pasika pár év múlva sem akarja, mert neki a pénz, ház fontosabb. Én biztos megfenyegetném ennyi penzből, elköltöznék, és ha nem fizetne tisztességes gyerektartast, jelentenem.
2015. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
35%

én nem vagyok ab.ellenes, de nálad nem értem az okát.

a pasid ígyse úgyse marad veled. konkrétan nem is lehetne gyereked, mégis lett.

legalább azt valld be, hogy te nem akarod a gyereket, de te minden(ki) másra fogod

2015. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
41%
Ne kend a pasira, mert ez a te döntésed.
2015. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudnék olyan pasival lenni, aki pár év múlva SE akar gyereket, engem pedig abortuszra küld. Biztos meggyűlölném idővel.
2015. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
37%
Én alapvetően nem támogatom az abortuszt, de kérdező, téged el kellett volna vetetni.
2015. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!