Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Azonnali megoldást keresek,...

Azonnali megoldást keresek, megoldhatatlan?

Figyelt kérdés
Ezen a heten vagyok 12 hetes terhes de nem tudok megtartani es mekkora az eselye hogy megtudom szakitani a terhesseget?
2015. aug. 11. 19:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
88%

orvossal kellene beszégetni erről, majd a védőnővel.

holnap reggel kezdhetsz is náluk szerintem.

2015. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
47%
nem fogsz beleferni az idoben nem fogjak elvenni sajnalom ezt lekested
2015. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudom, hogy ha nem múltál ez 18éves(?), akkor 18hétig lehet. De ez nem tuti!!! Kérlek javítsatok ki, mert csak dereng valami..
2015. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
66%
azt hiszem akkor lehet a 18-ig ha nagyon beteg :s szerintem a kérdező már lecsúszott róla
2015. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
36%

Ha elmúltál 18 éves, akkor csak úgy veszik el a babát már, ha

1. élettel összeegyeztethetetlen betegsége-fejlődési rendellenessége van, esetleg valami genetikai rendellenesség derül ki nála.

2. az anya életét veszélyeztető tényező miatt


Ha nem tudod megtartani, akkor egyetlen lehetőséged van, mégpedig az örökbeadás.

2015. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
19%
szia ha lehetséges NE vetesd, el élet az apiciny baba is már! Nincs lehetetlen: nem tudod megtartani? rendben, de NE abortusz legyen a megoldás, vannak más utak is: pl. helyezd el egy inkubárotban, sok helyen van kirakva az országban, névetelen (ha nem akarod hogy bemondják a hírekben nyomtass egy papírra, hogy légyszives, ne értesítsék a médiát.borítékba rakd a pici mellé) kérlek ne szakítsd meg, ott van még az örökbe adás is: rengetek pár van akik babát szeretnének, de nincs nekik/nem lehet. gondold át!
2015. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, Magyarországon akkor oldható meg, ha vagy 18 év alatti vagy, vagy EÜ ok van, vagy orvosi tévedés miatt nem vették észre időben a terhességet.

Ausztriában pl. megoldható... ott ugye nincs védőnő meg várakozási idő, és egyébként is a beágyazódást követő 12. hét a határidő, ami a magyar számítás szerinti 15-16. hét.

2015. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező kérlek gondolt át, megéri e megszakítani egy emberi életet? van megoldás: az örökbeadás.

A lelkiismeret szaváról nem is beszélek: álmatlan éjszakák, mi lett volna ha...

Ne történjen meg ez mi lett volna ha... Kérlek NE MENJ EL, TARTS MEG! Kérlek, Istenre kérlek tartsd meg!

2015. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Tudjàtok egy akkora pànik jött az êletembe hogy èn nem erre nem vagyok kêpes ès nem is vagyok anyanak való. Nem èrzem at azt az örömet mint màsok akik meglàtjàk a babàjukat.

Nem lelketlen vagyok hanem önző vagyok!

Nem vagyok kèpes megosztani ès màsèrt az àlmomat feladni mert ő vèletlenül bepottyant!

Igen sokan lelketlennek gondoltok ès nekem nem való gyerek. Nem tudok úgy èlni hogy minden màsodpercemet màsnak adjam, az èletemet àldozom fel azèrt hogy valaki màsnak adjam, èn erre nem vagyok kèpes!

2015. aug. 11. 22:18
 10/48 anonim ***** válasza:
28%
A te önzőséged miatt ítéled halálra? Nem fogják elvenni már, kicsúsztál az időből. Meg kell szülni aztán örökbe adni ha addig se jön meg az eszed.
2015. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!