Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem működik a kapcsolat,...

Ha nem működik a kapcsolat, előfordulnak visszatérően megoldhatatlan néheteltérések és van hova menni, Ti próbálnátok megmenteni, vagy lépnétek? 16km

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 14:53
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem, a születendő bébi érdekében próbálnátok maradni és tűrni?
2009. nov. 29. 14:55
 2/22 anonim válasza:
3%
mivan??????????
2009. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell mérlegelni, hogy hosszútávon Te tudsz-e ebben a kapcsolatban élni, ha nem, szerintem jobb minél előbb új életet kezdeni. Egy gyereknek nagyon rossz lehet, ha a szülők folyton veszekednek, többek között pl. viselkedési problémái is lehetnek. Én mennék, illetve a lakás az enyém, szóval elküldeném azonnal a párom, ha olyat tenne velem, vagy úgy viselkedne velem. Gondolkodj hosszú távon, hátha az segít a döntésben.
2009. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Én még szeretem a párom és nem hagytam el. Mert úgy éreztem, hogy az idegeskedés mellette sem jobb mint a szomorkodás nélküle. Meg ő nem is nagyon hagyná, hogy nélküle neveljem a bébit. De talán ez csak egy múló vita volt. Neked azt lenne érdemes mérlegelned, hogy mi maradt még köztetek. Jobb-e a gyereknek ha ebbe a kapcsolatba születik, mintha apa nélkül nő fel? Mert egy végérvényesen megromlott kapcsolatból jobb kilépni, de egy menthetőt menteni kell! Lehet, hogy amúgyis érzékenyebb vagy a hormonok miatt, nem? vagy mióta áll fent a probléma? És az se mindegy mivel kapcsolatos.
2009. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A terhességem óta áll fenn. Teljesen megváltozott. A fejemhez vágja hogy ő tart el. Mert kirúgtak a válság miatt és 4 nap múlva tudtuk meg hogy terhes vagyok. Munkanélkülin vagyok a szülésig.

Nem vagyok egy jött-ment senkiházi, egzisztenciám rendben van, amit miatta adtam fel, hogy családunk legyen. Kiadtam a lakásom és hozzá költöztem. Azóta érezteti velem hogy ez az ő lakása és ő tart el. Miatta kerültem kiszolgáltatott helyzetbe és minden apró összeszólalkozásnál ezzel él vissza. Röviden ennyi.

2009. nov. 29. 16:10
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz akkor a párod, hogy így viselkedik veled. Anyagilag tudnál a családra támaszkodni, ha elmennél tőle?
2009. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Persze. Semmilyen téren nem vagyok rá szorulva. Teljesen normális és mindent megad, csak az apró vitáknál már a legcsúnyább dolgokat vágja a fejemhez és utána ő persze nem így látja. És félek hogy ez még előjön...
2009. nov. 30. 10:30
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

15:55 vagyok. Abban nincs igaza, h ő tart el, mert ott a munkanélkülid meg a lakbér. Én megkérdezném egy ilyen vitánál, h a terhedre vagyok? Mert akkor el is mehetek. Később a gyerek is gond lesz? Vagy fizessük felesbe a számlákat és külön konyha?

Páromnak is felolvastam a kérdésed és a kommentjeidet, ő azt kérdezi, h mire mondja ő ezt? Milyen vitakörülményben vágja a fejedhez?

2009. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Olyan vitáknál, mikor pl. mondom neki, hogy menjünk el vmerre, mert 1 hete a lakásban ülök és amúgy is tudja hogy társasági ember vagyok és szeretek jönni-menni, ilyennek is ismert meg és fogadott el. Akkor jön a cirkusz, hogy ha menni akarok akkor szedjem rá elő a pénzt mert így is ő fizet mindent, a rezsit, a kaját és ha nekem nem elég akkor fizessem én a programjaimat. Mondom neki hogy ott a pénzem, mindig lerakom 1 Ft-ig az asztalra az összeset. Arra meg az a válasza, hogy nem kell a pénzem. Nem hiszem hogy egy séta vagy egy pohár tea olyan drága lenne. És akkor már meghallgatom, hogy milyen nő vagyok hogy nem tudok egyedül nagybevásárolni. Tényleg nem tudok, mert nincs autóm, a bolt meg 5-6km.... kezem meg csak 2 van. Úgy gondolom normális ha párban megyünk bevásárolni, az is program, legalább csinálunk vmit kettesben, nem csak a tv előtt bambulunk.

Mind ilyen anyagias?

2009. nov. 30. 13:16
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Na majd kikérdezem a párom, ha hazajön.

Bár én így nem hiszem, h vele maradnék. :S

2009. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!