Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt már valakinek abortusza?

Volt már valakinek abortusza?

Figyelt kérdés

volt mar valakinek abortusza? Meselne rola?

Az elozmenyekrol, a mutetrol, hogy hogyan elte meg az egeszet.. Mindent


2015. aug. 27. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
kb 25413765 db kérdés szól erről, használd a kereső funkciót.
2015. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

igen, rengeteg embernek volt.

előzmény: teherbe esett, nem akarta

Műtét: betolnak, elaltatnak, kiszívják, kitolnak

Hogy élték meg? mindenki máshogy.

2015. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Volt.Elmész orvoshoz, elküld ilyen agytàgítós kiselőadásra, ott megpróbàl meggyőzni(de amúgy nem, engem pl. nem győzködött) hogy tartsd meg.3 nap múlva visszamész,megkapod a papírt, hogy oké.A csekket befizeted, mindezek előtt màr kész vagy a vérvétellel, altatóorvossal.Kapsz a kórhàzban időpontot, vagy ha van sajàt dokid, vele egyeztetsz.

Adott nap bemész a befizetett csekkel, elaltatnak, délutàn mehetsz haza.Ha még nem szültél, előző nap kell befeküdnöd, mert laminàriàt tesznek fel, hogy tàgítsanak.

Aztàn hogy hogy éled meg? Ez rajtad múlik.Jó tanàcsként annyit adhatok,lépj túl rajta, ne agyalj, mert semmi értelme.Itt meg vigyàzz, mert meg akarnak téríteni.

A műtét amúgy kb. 10-12 perc, utàna vérezni fogsz, tampont nem tanàcsos hasznàlni, szex 4 hétig tilos.

Aztàn VÉDEKEZZ a jövőben.

2015. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Nekem még nem volt.
2015. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Mi az ami nem hasznos a vàladzomban? Ezek a tények, ez a menete.
2015. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aznap volt abortuszom amikor feltetted ezt a kèrdèst. Nekem a 10.terhessègi hèten az ultrahangvizsgálaton derült ki, hogy meghalt bennem az embrió, ès már akkor 2 hete halott volt, de nem vetèltem ki. Abortuszra kellett mennem a kórházba. Elvègeztek mindenfèle vizsgálatot, vizelet, vèr, EKG, vèrnyomás, pulzus. Aztán ki töltettek velem egy beleegyező nyilatkozatot, hogy viselem a műtèt kockázatait ès tisztába vagyok vele. Pl. meddő lehetek.Aztán kaptam egy kòrházi àgyat ahol műtèti ruházatot kaptam ami egy zöldes lepel volt ès csak a nyakamon hátul összekötve kellett felvenni. Alatta semmi, csak egy nagy gèzbugyi egy óriási betèttel. Ebbe a ruciba kaptam meg a mèhszáj tágìtò tablettákat, aztán Kb másfél kèt òrát vártam az ágyba mire adtak nyugtatòt is. Majd mikor elèg kába voltam ágyastùl feltoltak a műtőbe ott az altatò orvos beszúrt a kèzfejembe egy kanült ès azon keresztül kaptam az altatò infùziòt ès maszkon meg beszìvtam. Aztán se kèp se hang. Felkeltettek ès a szobámba toltak ès kaptam mèg fájdalomcsillapìtò infùziòt. Kb 4 òra múlva elvègeztek rajtam egy hüvelyi ultrahangvizsgálatot aztán megkaptam a záròjelentèsem ès hìvhattam a párom èrtem. Most kèt hètig betegállomány nem emelhetek, ès nem èlhetek 3 hètig nemi èletet. Ennyi röviden. A műtèt kikaparás, amit nem èrzel, utána menstruációs fájdalmad van ès nagyon vèrzel, tampon tilos, nagy betèt kell. Èn TENA LADY -t vettem, mert a legnagyobb betèt is kevésnek bizonyult.
2015. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!