Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben az esetben megtartanátok...

Ebben az esetben megtartanátok a babát vagy inkább hallgatnátok az orvosra?

Figyelt kérdés

Három hónapja szültem császárral.

Fogamzásgátlót szedek és amelett estem teherbe.

Voltam az orvosomnál aki azt tanácsolta, hogy jobb lenne ha a babát nem tartanám meg.

Egyik az, hogy nagyon rövid idő telt el és a méhem még nem is regenerálódott rendesen.

A másik a fogamzásgátló használata.

A harmadik pedig a nagy testsúlyom.


Ezekbe belegondolva én is úgy gondolom, hogy jobb ha nem vállaljuk be a babát.


2015. szept. 15. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Az orvosra hallgatnék, és nem tartanám meg.
2015. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom az első babánál is nagyobb volt a testsúlyod, és megtartottátok, így ez nem érv. A fogamzásgátló miatt nem küldenek abortuszra,mert ezekbe már nincs hormon ami gondot okozna, legalább nekem ezt mondta az orvos.tehát ez sem érv!

Viszont az ,hogy 3 hónappal császár után újra terhes vagy na az már komoly érv a megszakítás mellett.

Hát nem tudom,hogy mit csinálnék, valószínűleg elmennék több orvoshoz és kikérném a véleményüket és utána mérlegelnék.

2015. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen akkor is nagyobb volt a súlyom, viszont azóta +25kgal vagyok több.


Elmentem egy sztk rendelésre is ott is ugyanezt mondták, hogy ilyen esetben jobb inkább ha nem tartom meg.

2015. szept. 15. 11:52
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

Ezek amiket az orvosod mondott, elég gagyi okok egy ilyen komoly döntésnél.


Az elsö ok az ami baj lehet, hogy csak 3 hónapja szültél és a méhfal is gyenge, de rengeteg anya van akinek 1 év külömbség van a gyerekei között, és olyan is akik császárosok voltak.


A horomon tabletta viszont nem okozhat gondod, semmi esetre sem, ha az bajt okozna akkor valami illegális szert adot neked.

Nagy testsúly sem okozhat problémát, ha csak nem vagy 150 kg feletti.

2015. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Jelenleg 140kg vagyok. Nem igazán hiszem, hogy gagyi dolgokat mond egy főorvos.

A gyógyszer persze semmit nem jelent de azért eztis hozzátette.

2015. szept. 15. 11:55
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
A túlsúly (bár azért a tiéd már igen tetemes) és a fogamzásgátló nem akadályozna, hogy megtartsam, de a 3 hónap nagyon kevés idő. Hallgass az orvosokra, nem véletlenül tanultak hosszú évekig.
2015. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartanám meg es másik gyógyszert is kérnék.
2015. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Az elso az igazi ok, mert a heg meg nagyon gyenge, szetrepedhet es abba mindketten belehalhattok.
2015. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

Elozo vagyok. A masik ketto nem erv, hisz masok is szulnek tulsulyosan, es a mai fogamzasgatlok nem karosak a magzatra.

Max egy idos odivatu orvos velekedik igy.

2015. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

A tulsulyt sem tartom gagyi indoknak, plane ugy hogy nemreg volt csaszarod.


Hallgatnek az orvosra, ez nem is kerdes.

2015. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!