Ha ilyen szerencsétlenul járnátok megtartanátok a magzatot?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel párszor randizott a nő. Szex közben kiszakadt a gumi, ezért a nő esemény utáni tabit vett be, és beleesett abba a ritka százalékba akinek nem hatott. A nő 20 éves, egyetemre jár a pasival nincs együtt, a kapcsolat elképzelhetetlen. Ilyen esetben ti megszulnetek a gyereket vagy abortuszra mennetek? Csak ez a két választás van, tehát örökbeadast ne írjatok.
2015. jún. 23. 13:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
25%
Én egészséges gyereket soha nem vetetnék el, tehát igen én megtartanám.
2015. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen nem tartanám meg.
2015. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem tartanám meg.


Elképesztő mennyiségben szakadnak a gumik mostanában.

Annyi perből, amit a gyártó cég nyakába lehetne akasztani, tönkremennének. Érdemes elgondolkodni rajta, hogy miért nem tudják normálisan használni az emberek, vagy hogy ott volt-e egyáltalán.

2015. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartanám meg. Nem szúrnám el az egész életem egy besikerült baba miatt.
2015. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tartanàm meg
2015. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
22%

20 vagyok én is, egyetemista.

Nem tartanám meg, elég nagy esély lenne rá, hogy a gyerek nem egészséges.

Nem szeretnék 21 évesen, munka nélkül, egyedülálló anyukaként egy beteg gyereket nevelni.

2015. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
52%
Az igen! Belelátsz, hogy tudd, hogy beteg lesz? Mire alapozod? Arra, hogy erős és egészséges és még egy tablettától sem ment el? Nevetséges feltételezés. Nem emiatt ne tartsa meg, mert jó eséllyel kutya baja! Azért ne tartsa meg, mert SEMMIje nincs, nem tudja eltartani, nincs társa, nincs a gyereknek megfelelő környezete, nincs végzettsége, és ha ennyire sikerült jó partnert találnia, akkor élettapasztalata sem sok.
2015. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%
Nem hat rá a gyógyszer, így nem beteg a baba. Nagyon okos vagy 20 éves egyetemista létedre...
2015. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
34%

Rád van bízva.


Én mondjuk tudom hogy nem lenne pénzem nevelni a gyereket, de ha ti állatok úgy anyagilag, illetve ha csak lepasszolnád a majdani gyereket a lelencbe, akkor meg is tarthatod.

2015. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
40%

Nagy okos vagy te. Egészségügyet tanulok, anatómia, genetika, sejtbiológia teszi ki az óráim jelentős részét. Attól, hogy megmarad a gyerek nem feltétlenül egészséges.

Egy tabletta után ami nehezíti a beágyazódást meg főleg. Elég nagy esély van rá, hogy lesz valamilyen genetikai rendellenessége.

Normál körülmények között is rengeteg beteg gyerek születik, ne mondd, hogy egy adag hormon nem nehezíti az életbenmaradását és a későbbi rendes életre való esélyét. Ezt józan paraszti ésszel is belehet látni.

2015. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!