Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után volt valakinek így?

Abortusz után volt valakinek így?

Figyelt kérdés

2 és fél hete művi úton kellett befejezni a 8 hetes terhességemet.

Minden rendben ment, a vérzés egy hét után minimális volt. Egy hetes kontrollon mindent rendben rendben találtak, kaptam Ergam cseppet, amitől pár nap alatt teljesen elmúlt a vérzés. Pár napja megfáztam, elég sokat köhögök, tegnapelőtt pedig kicsit talán több súlyt (kb. 6 kg) cipeltem úgy 10 percig. Tegnap délelőtt pecsételő vérzésem volt, utána már csak barnás. Ma szintén ugyanez.

Lehet, hogy a sok köhögéstől kezdtem újra vérezni vagy a cipekedéstől? Normális ez?

Szedjem újra a Ergamot? Vagy egy valami jut még eszembe, tegnap hajnalban arra ébredtem, hogy orgazmusom volt. Nem tudom hogyan, hiszen gondolni sem bírok a szexre. Lehet hogy ez váltotta ki?

Az orvosom külföldre utazott, decemberben jön csak haza, így nem tudok elmenni hozzá, máshoz pedig nem szeretnék, csak ha feltétlenül muszáj.



2015. okt. 5. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem bajod nem lesz ha pár napig szeded a cseppet

ha lehet került most a emelgetést megint

és szedj valami köhögés csillapított


álomban orgazmus ? hát nekem is szokott lenni :-)

vagy mert régen volt szex vagy mert szuper volt

2015. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!