Abortusz utan egy hetig agyban kell maradni es aztan ket honapig nem lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Egyik baratnom azt allitja hogy abortusza volt es sehol sem olvastam hogy ilyen kovetkezmenyekkel jarhat. Azt is allitja hogy az ürites is nagy fajdalmakkal jar. Aki vegzet mar abortuszt tajekoztatna? Vagy a lany csak hazudik?
2015. okt. 5. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem kell ágyban feküdni,max kétnapig óvatosabban mozogni ennyi. Sajnos nekem is volt és másnap mentem dolgozni,nem lett semmi bajom.
2015. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Szexuális életet valóban nem lehet élni. A fizikai megerőltetést is kerülni kell.

Ha volt valami gond vagy rosszabbul viselte, akkor az egy hét pihi is reális. Nem minden abortusz ugyanolyan. Pl. nem mindegy, hogy valaki már szült vagy még nem szült. Hogy vetélést fejeztek be abortusszal vagy sem. Hogy közben volt-e valami komplikáció. Mi történt a műtét után.

De miért gondolod, hogy hazudik? Sajnálod tőle az az egy hét pihenést, vagy mi?

2015. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
én fel 4re értem haza a kórházból , 5kor levelet gereblyeztem...
2015. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy fel nap pihenes es mindent csinalhatsz

szex amig verzel tilos kb 2-3 hetig nem ajanlatos utana ovszerrel

fogamzasgatlot azonnal el kell kezdeni szedni es duplan vedekezni ovszer gyogyszer parossal

2015. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!