Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudjatok menyibe kerul az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjatok menyibe kerul az abortusz? Es hogy utana menyi ideig nem szabad szexelni es ha csinaljuk (szexelunk abort. Utan 1-2hetre) mi lesz?

Figyelt kérdés

2011. dec. 19. 23:32
 1/10 anonim válasza:
100%

30 ezer körül!

Gratulálok ,hogy épp megölni készülsz a gyereked,de már azon töröd a fejed,hogy mikor kefélhetnél újra...

2011. dec. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És mindez a fogamzásgátlás kategóriába. Hát gratulálok.
2011. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

30 ezer körül van az abortusz, de érdemesebb inkább védekezni (óvszer, spermicides krém/tabletta/kúp, fog. gátló tabletta, és egyéb módszerek), de még az esemény utáni tabletta is hatásos lehet, ha 72 órán belül beveszed (7 ezer körül van).

A többire meg az illetékes emberek (pl. nőgyógyász) tud választ adni, de ha evvel nyitsz, hogy mennyi idő után szexelhetsz utána akkor ne számíts majd túl nagy empátiára...

2011. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom 6 hétig nem lehet utána szexelni.


Az abortusz nem fogamzásgátlás!!!!

2011. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
30ezer,terhes leszel,6hétig nem lehet..
2011. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy mennyi azt már írták, úgyhogy én a másik felére írnék neked választ.

Az abortusz során kitágítják a méhszájadat, felnyúlnak a méhedbe, összedarabolják a gyerekedet, és a darabjait kiszedik. Majd átkaparják a méhedet. A méhszáj fokozatosan zárul vissza, ez (a kapott válaszaid alapján) egyezik a szülés utáni záródási idővel, ami a 6 hét. Tehát abortusz után 1-2 héttel még nyitott állapotban van a méhszáj. És, hogy mi történik, ha így szexeltek, kaphatsz egy olyan méhfertőzést, hogy belekukulsz mire kikúrálnak.

http://www.youtube.com/watch?v=c82WUgjIUng&feature=related

Ezt a videót pedig érdemes megnézni, mert szerintem fogalmad sincs, hogy mivel jár az abortusz. Szerintem megérdemelnél egy sokkoló képekkel teli videót, de én nem sokkolni akarlak, csak ráébreszteni, hogy az abortusz komoly dolog. Abortusz előtt ne az legyen a legfontosabb, hogy mikor kufircolhatsz újra.

2011. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem megnyugtatni szeretnelek titeket ...de ezt az kerdest a baratnom keresere tettem fel nektek mert en 4 honapos varandos vagyok szoval en nem csinalhatok abortuszt ezt ti is tudjatok
2011. dec. 20. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Akkor tolmácsold a barátnődnek a válaszokat. Attól, hogy rád vonatkozik-e a kérdés, vagy sem, attól még sajnos a lényeg változatlan.

Egy dolgot kellene minden nőben tudatosítani. Az abortusz nem csak egy rutinbeavatkozás, viszont a terhességet meg lehet előzni. Védekezni kell. Az abortusz egy szörnyű dolog. Ráadásul, ha rosszul sül el, akkor egy életre tönkreteheti azt a lányt/nőt aki átesett rajta.

Régebben szerveztek az iskolákban drogprevenciós előadásokat. Egyre inkább úgy érzem, hogy nagyon fontos lenne, ha 15 éves kortól előadásokat tartanának arról, hogy mi is az az abortusz, pontosan mi történik a magzattal, és a terhes lánnyal. Ezzel kellene kezdeni egy felvilágosító órát. A kamasz lányoknak nem szárnyas betét minta kellene, hanem egy erős "mellbeverés", hogy tényleg tisztában legyenek azzal, hogy miért KELL a gumi!!!

2011. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
azt írtad , hogy 4 hónapos terhes vagy..akkor fel kell, hogy világosítsalak...20 hetes korig lehet abortuszt végezni, csak itt az indok más , mint 12 hetes kornál..12 hetes korig szociális indokból, míg 20 hetes korig, mivel addigra zajlik le a szűrővizsgálatok nagy része, egészségügyi okokbó LEHET terhességet megszakítani...
2011. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hat ez szep en 1 eve probalkozom es sajnos nem jonn ossze es mas abortuszt vegez es a legnagyobb gondja h mikor sexelhet ujra de elkeserito mert csak 6 het utan hogy fogod kibirni sex nelkul?amugy jo duma h a baratnodet erdekli en is ezt mondanam
2012. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!