Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lányok! Voltál/vagy-e olyan...

Lányok! Voltál/vagy-e olyan helyzetben, hogy a terhességed meg kell/ett szakítani, (abortusz) mert nincs hová menni a babáddal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék beszélni olyan lányokkal, nőkkel (életkor mindegy), akik elvetették, de megbánták, esetleg következménye lett (pl. a kaparás miatt nem lehet gyermeke stb.) Aki elvetette, mert a szülei nem engedték haza vinni a babát, stb. Nagyon köszönöm, ha segítesz azzal, hogy beszélhetünk róla! (Akár itt levelezve, akár egy kávé mellett).

2015. okt. 7. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Miért csak azokkal, akik megbánták?
2015. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen azok véleménye is érdekel, akik nem bánták meg, de most azt szeretném, ha volnának érveim arra, hogy barátnőm ne vetesse el, mert egyébként szeretné, de nincs hova menni a babával, szülei nem engedik vele haza, a barátja elhagyta... szerintem pedig fel lehet nevelni, mert ő is szeretné! Keresünk megoldásokat! Te, kedves lány hogyan oldottad meg és örülsz, hogy végül megtartottad?! Jó volna, ha volna véleményed és elmondanád tapasztalatodat...!
2015. okt. 8. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha szerinted fel lehet úgy nevelni, hogy nincs hová menni a kicsivel, akkor te már megoldottad a problémát. Azért kíváncsi lennék, hogy gondolod?
2015. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

1-es vagyok.

El kell, hogy keserítselek. 19 évesen hasonló okokból nem tartottam meg, és soha egy pillanatra nem bántam meg. 10 évvel később vállaltam tudatosan gyereket, egy megbízható szerető férjjel, saját házba. Most kiegyensúlyozott, boldog életem van, anyagilag normális körülmények között élünk.

2015. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm 18 évesen terhes lett. Szülei kijelentették, el kell vetetni, mert ide nem hozhatja a "zabi" gyerekét. Persze a srác sem tapsolt h megszülessen, - de a lány szerette volna. Ekkor jött egy ötlet: egy ismerőse azt mondta, oda mehet hozzájuk lakni a kisszobába. A lány megszülte a babát és készítettek egy kis video filmet a babáról, ahogy fürdeti a lány, ahogy nevetgélnek, ahogy játszanak. Az ismerős, akinél laktak, elvitte a filmet a szülőknek és együtt megnézték azt. A lány anyja zokogni kezdett és így szolt: Apa! Ez a mi lányunk, a mi unokánk! HOZZUK HAZA!!! Azóta mindenki happy, Editke (a kicsi) már elmúlt 1 éves és a mamának (Yvett), komoly barátja van, aki elfogadta őket, sőt, hamarosan összeköltöznek. Ezen elgondolkoztam, hogy évente több, mint 30.000 abortuszból hány gyermeket lehetne megmenteni!!! Tudom, nem minden szülő ilyen! DE ma már azt is tudom, hogy pillanatnyilag közel 9.000 család vár egy kisbabára!!! Szeretnénk létrehozni egy alapítványt, hogy ne pusztuljon el annyi magzat, kis EMBER, ha nem muszáj! Minden jó ötletet, személyes emléket várok, hátha komolyan tudunk segíteni néhány embernek azzal, ha létrehozunk egy olyan OTTHONT, ahová befogadhatunk olyan lányokat, akik szeretnél megszűlni, de nincs hová vinniük... Pár hétre, egy-két hónapra, amíg így vagy úgy, de sikeresen megoldódik a sorsuk. Kérlek segíts azzal is, hogy mondd el véleményed, ötleted, és/vagy add tovább az infót a barátaidnak. több infó itt: www.hungarica-alapitvany.hu Köszönöm figyelmed, segítséged, megértésed!
2015. okt. 8. 15:14
 6/8 anonim válasza:
0%
szia ! én éppen ebben az évben kerültem ilyen helyzetbe...sajnos én nem akartam elvetetni és megtartottam volna de késön is vettem észre mert 12 hetesen lett meg a mütét tehát késön vettem észre mert véreztem is közben ...na de nem lett volna helyem a babával.....és muszály volt....persze sirva keltem és feküdtem...ha kicsit jobban éreztem magam akkor már el kezddtem sirni megint ez áprilisban volt de most is nehéz mindig az lesz...ha visszamehetnék nemtudom hogyan döntenék de lehet jobb volt igy.... tul is lehetsz rfajta de elfelejteni nem fogod föleg ha egyébként megtartanád... ha nincs semmi probléma a terhességeddel és egészséges vagy akkor kérj valakitöl segitséget vagy beszélj védönövel ő segit tanácsot adni...
2015. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyaotthonokat tudsz ajánlani a barátnődnek. pl. a Lea ilyen.

[link]

2015. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!