Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

A köldökön megjelenő lilás folt mit jelent? Missed ab után vagyok 3 nappal. Volt valakinek ilyen?

Tegnap lilás folt volt, ma nézem, (gondoltam mára elmúlt) és most meg véraláfutásszerű pirosas folt. Éppen a köldökömön van. Bajt jelenthet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: missed ab, köldök, bőr

2015. nov. 16. 19:55  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Babám ajkain két nappal ezelőtt jelentkeztek piros foltok. Mi lehet? Több lent.
Menstruációm után 16 nappal, ultrangos képen egy fekete folt? Többi lent.
13 éves vagyok és éjszaka kimentem a mosdóba és akkor láttam hogy kijött egy nagyon minimális vér, de mikor reggel felkeltem már nem volt semmi, nappal is csak egy nagyon kicsi...
Barna folt ovu után 5 nappal?
Ma megjelent a bugyimon egy barnas nagyon keveske folt, nagyon megijedtem, mert a menszeszem csak augusztus 24en nem kellene megjojjon. Junius 25-junius 30ig volt az utolso...
Menzi előtt 5-6 nappal rózsaszín folt a wc-papíron jelentett valakinek babát?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!