Kecskemeten a korhazban milyenek az orvosok/noverek egy abortusz eseten? Mennyire durvak, lekezeloek?

Figyelt kérdés
Erdekelne meg az is hogy kinek mennyire fajt a laminaria felhelyezes , mikor johettetek haza? Koszonom a valaszokat
2015. dec. 1. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Kecskeméten nem tudom milyen, de Budapesten teljesen normálisan viselkedtek az orvosok. Mindenki végezte a munkáját, megfelelően tájékoztattak és udvariasan viselkedtek. Egy percig nem éreztem magam kellemetlenül. Délelőtt felhelyezték a laminariat, ami egy kicsit kellemetlen volt, aztán változó erősségű görcseim voltak, de nem fájt jobban mint egy erős menstruáció. Kb 3 óra múlva megműtöttek aztán 1-2 óra múlva haza lehetett menni. Semmi nem fájt.
2015. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt, engem is megmutottek mar.. Itt is rendesek voltak, kivetel azt az egy not es orvost lent akik felvettek az adataim, o rajtuk ereztem a megvetest.

Nyugodtan irjon barki aki szeretne kerdezni errol kapcsolatban!

2015. dec. 5. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Egy jó orvos akkor is normálisan viselkedik a betegével, ha az egy erkölcsi nulla. Láttam már pár abortuszt, ez kb. úgy néz ki, hogy mindenki igyekszik normálisan viselkedni a beteggel, mert muszáj. Azt viszont meg kell mondanom, hogy meg szokott lenni a véleményünk a betegről, persze egy abortusz becsúszhat, történnek balesetek, de amikor a nő a második-harmadik gyerekét akarja megöletni, akkor már kicsit nehezebb jó képet vágni a dologhoz.
2015. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként annyira érdekes néha az élet, múltkor pont egymás után jött egy kismama, aki elvetélt, és láttuk azt a mély bánatot a szemében, amit egy családtag, egy ember, egy gyermek halála jelent, és alig tudta visszatartani a könnyeit.

Aztán jött a tipikus második abortuszom van felelőtlen liba, kb. úgy, mint aki megy a boltba kenyeret venni. Hatalmas volt a kontraszt, a második nőnél nehéz volt jó képet vágni.

2015. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Nehéz dolog ez, én is majdnem abortuszra mentem, de egyszerűen nem tudtam megtenni, hála az égnek rendbe is jöttek a dolgaim, így jöhet a baba. Lelkileg amúgy hogy viselted? Nem bántad meg?
2015. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En vegigsirtam az egeszet, nem en szerettem volna az abortuszt, hanem a csaladom es a volt baratom. Sajnos semmiben sem tamogattak volna ez igy ki lett jelentve. En meg munkanelkulikent nem tudtam volna eltartani..Viszont nagyon hianyzik :( meg tudnek orulni.Nagyon rossz embernek erzem magam,tukorbe alig tudok nezni. Raadasul felreszamoltak a terhessegem, 8 hetesnek irtak vegul kiderult hogy mar 10.het kozepen voltam,
2015. dec. 6. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt a családod és a barátod áll s..r emberekből kedves kérdező. Te annyiban vagy csak hibás, hogy a védekezés nem volt tökéletes, pedig abszolút nem engedhetsz magadnak gyereket. A környezeted meg aranyosan rád erőltette az abortuszt... Mondjuk a párodat te választottad, tehát arról, hogy ő milyen ember részben te tehetsz. Na mindegy. Kívánom, hogy tedd túl magad rajta. Azt viszont elmondom, hogy egyszer ilyen előfordulhat valakivel, kétszer viszont nincs az az isten ami felment.
2015. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért az is vicces, hogy Kecskeméten nem tudsz elhelyezkedni. Rengeteg munkalehetőség van...
2015. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem látok olyan rengeteg munkalehetőséget, viccesnek meg nem mondanám a kérdező helyzetét. Ébredj fel utolsó, egy munkahelyre 60-an jelentkeznek. Van munkahelyemen, csak el akartam menni onnan, de a ritka szakmámmal se vettek fel, úgy hogy van hozzá kettő rokonszakmám is... Azt meg hozzátenném, hogy nem szívesen alkalmaznak terhes nőt, ha kap is valami pitiáner munkát minimálbért kap, az meg mire elég? Szóval szerintem nem annyira rózsás a helyzet mint gondolod utolsó.
2015. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso elotti,ki mondta hogy kecskemeti vagyok? Egy faluban lakom kecskemet mellett.. Szoval munkalehetoseg egyenlo a nullaval sajnos.
2016. jan. 18. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!