Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás után...

Terhességmegszakítás után pont egy héttel még normálisnak számít a rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek akik átestek ilyenen. 2. megszakításom volt rendellenes fejlődés miatt.... Az orvosom szabadságra ment amint megtortént a műtét így nem tudom kihez forduljak.

Ha normális is ez a folyás akkor is meddig??

Előre is köszönöm!!!!



2015. dec. 2. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egy orvos van a világon! Hívj fel egy másikat, vagy menj be a sürgősségire!!!
2015. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, nekem is volt megszakítás 12. héten ugyanezen okból, aznap este volt vérzés, utána 2 hétig elhúzódott a pecsételés, hol rózsaszínes, hol barnás, hol sárgás, de ilyen esetben erősebb vérzés is előfordulhat, ami elmúlik, majd újra előjön. Ne aggódj, ez ezzel jár sajnos. Kitartás! Sajnálom, ami történt!
2015. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésedre válaszolva hetekig eltarthat, ez "természetes" ilyenkor
2015. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En elmentem dokihoz azt mondta h elso mensesig ok
2015. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalátod, ne aggódj, a méhed eléggé fel lett bolygatva, tiszta sebes, nem csoda, ha néha vérzik, pecsétel, regenerálódik.
2015. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a zobbiekhez, ez meg boven normalis.

Nekem 11 hetesen volt missed ab, mutet utan 17 nappal szunt meg teljesen a pecseteles. Verezni csak 3 napig vereztem, utana par napig folyamatos pecsetelo verzesem volt, az utolso egy hetben meg volt, hogy fel napig semmi, azutan egy kis pecseteles.

2015. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!