Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszínes folyás vagy...

Rózsaszínes folyás vagy vérzés. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

1-2hete voltunk együtt a párommal,úgy hogy el is ment bennem.

1 hete hányingerem van,a melleim nagyon feszülnek,a hasam göcsöl.

Ma wc papíron rózsaszínes-fehéres folyás volt,majd egy kis barna és rózsaszínes piros vérzés.

Enyhe vérzésem van,a hasam is enyhén görcsöl.a hányinger nem múlt el és a mell feszülés sem.

Lehet-e terhesség vagy nem.

Teszt negatív volt.



#vérzés #folyás #váladék #rózsaszín váladék
2015. máj. 10. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet terhességről szó! A folyás lehet épp beágyazódás miatt is. A teszt ilyenkor még korai. Mikor kéne jönnie a menzidnek? Illetve mikor múlt el? Mert ha az utolsó menzi első napjától számìtott 14-16 nap esedékes a peteérés. Nekem a teszt csak viszonylag későn mutatta 20 nap késes után lett pozitív, és a 27 napon látszott a petezsák.
2015. máj. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hónap végén jön meg mindig,de most 2 napja egyfolytába barnás-rózsaszínes vérzésem van és fehér folyásos.

Ilyen még soha nem volt és most nem tudom mi ez.

Múlt hónap végén múlt el.

Minden hétvégén együtt vagyunk,nem érzem hogy mikor lenne peteérésem,de most hogy "megjött" nagyon elszomorodtam.

2015. máj. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!