Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Méhen kívüli terhesség esetébe...

Méhen kívüli terhesség esetében miért termelődik lassabban a hcg szint, hogyha elviekben hamarabb ágyazódik be?

Figyelt kérdés

#terhesség #vetélés #méhen kíüli terhesség
2015. dec. 3. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék, nemrég volt egy műtétem miatta, és gyanúsan hamar kimutatta a teszt, csodálkoztam is... Szerintem egyébként azért termelődik lassabban, mert nem jó helyen van, végülis csoda, hogy van egyáltalán hormon, miközben nem beszélhetünk rendes terhességről.
2015. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy kb hanyadik nap mutatta ki a teszt és milyen erős volt a teszten a szín intenzitása?
2015. dec. 4. 09:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapból a normális terhességet nemvárt napja után 4-5 nappal mutatta ki, méhenkívülinél pedig nemvárt napján, nagyon halványan, és alig valamit erősödött a következő egy hétben, mellette vérzés és pecsételés is előfordult.
2015. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nálam pont ugyanez van a nem várt napján volt nagyon halvány és azóta eltelt egy hét és nagyon mimimálisan erősödött csak :( Nagy on félek a méhen kívülitől.

Téged egyből megműtöttek, és a petevezetéket sikerült megmenteni? Hanyadik héten jártál mikor kiderült a méhen kívülid?

2015. dec. 4. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:
ú, hát akkor keress fel egy orvost, ilyenkor már ha jó helyen van a baba, látnia kell. Nekem elhalt az 5. hét elején, valószínűleg kilökődött a hasüregbe erős vérzéssel, ekkor kellett megműteni, sajnos a petevezetőt kivették, a petezsák már nem volt benn, de ettől függetlenül muszáj volt meglépni ezt. Ha még időben orvoshoz fordulsz, gyógyszeres kezeléssel is megoldható a dolog, így megtarthatod a petevezetőset, csak ehhez időben kell elmenni vizsgálatra! Szerintem még ma keress fel valakit! Szorítok, hogy ne méhenkívüli legyen!
2015. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szabadságon van a dokim, holnap rendel igy holnapra kaptam időpontot csak :( De nekem ebben az egy hétben nem volt vérezgetésem, csak a teszt ugyanaz mint neked! Mennyi kórházban fekvést jelent egy ilyen műtét?
2015. dec. 4. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt 3 nap, de nekem 4 volt, mert aznap este nem fértem be, sokan szültek, éjjel fél 1kor vittek, így egy nappal többet kellett benn lennem.
2015. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És mit mondtad neked hogy mikor lehet újra próbálkozni?
2015. dec. 4. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező!Megállapították neked már,hogy méhen kívüli terhességed van? Csak érdeklődök :)
2015. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-3 hónap, de mivel ennél a műtétnél a méhet nem bántották, ill. fele annyi az esély, így mi nem fogunk várni :)
2015. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!