6hete volt abortuszom de a menzeszem nem jött meg jövőhét péntekre kaptam időpontot az orvoshoz. Miért nem jött meg még? Azt mondta a dokim hogy meg kellett volna jönnie.

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, ebben a hat hétben senkivel nem voltál együtt védekezés nélkül.
2016. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem voltam ha akartam volna se tudtam volna mert azért döntöttem az abortusz mellett mert egyedül maradtam 2 gyerekkel Mikor megtudta a párom babánk lesz fogta a cuccát s lelépett. hagyott egy levelet hogy neki ez nem megy Bocsi....

Ezért vállaltam az abortusz mert egyedül 3-mal munka nélkül nehéz lett volna

2016. jan. 8. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor az is lehet, hogy napokon belül megjön.
2016. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggodj, elvileg ha 2 honapig nem jon meg abortusz utan, meg az is ok. 2 honap utan kell orvoshoz menni.
2016. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg 2hónap után akkor milyen gondok merülhetnek fel?
2016. jan. 8. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h mi lehet az oka. Azt tudom, h az abortusz utani szovodmeny ritka es az nem azzal jar, h nem jon meg. Az abortusz utan a meh azonnal osszehuzodik, es magatol be kellene indulnia a ciklusnak. Vagy psziches oka lehet annak, h nem jon meg, vagy meg dolgozza fel a szervezeted az abortuszt. Ha par napon belul nem jon meg, azert menj el dokihoz.
2016. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 12. héten volt megszakításom (sajnos), és 7és fél héttel jött meg utána az első. Kérdeztem az orvost, hogy ez nem baj-e, azt mondta, hogy a 8. hétig jöjjön meg, az a lényeg, a 6. hét csak az átlag, mert valakinek 4 hét, valakinek 7-8 is lehet. Szóval nyugodj meg, én is aggódtam, de feleslegesen.
2016. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen picit megnyugodtam
2016. jan. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!