Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszom lesz. Elmondjam,...

Abortuszom lesz. Elmondjam, vagy próbáljam meg eltitkolni?

Figyelt kérdés

Egyéjszakás kalandból sajnos összejött egy baba. Anyukám a háziorvosom, tehát mindent lát, ami velem történik. Túl bizalmas kapcsolatunk sajnos nincs, és már többször mondott olyanokat, hogyha teherbe esek mehetek a háztól. Tehát nem tudom, mennyire számíthatnék rá...


Van pénzem a műtétre, de egy éjszakát bent kell töltenem, és nem tudok mit hazudni sem, hogy hova megyek.. Sosem alszok barátnőknél, mivel külföldön élnek...


Ha megtehetném, eltitkolnám, de így 100% hogy kiderül, ugye? :( Hogy lehet ezt elmondani egyáltalán? :( Az abortusszal egyetértene, de nem ilyen felelőtlennek ismer (2 percre csúszott le a gumi, amit nem vettünk észre... :(), tehát nagyon ki lenne akadva..


2015. nov. 28. 19:04
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
66%
Szerintem mindenfelekeppen megtudja, szoval muszaj vagy elmondani. Viszont az egyejszakas kalandot nem, mond azt, hogy x ideje egyutt voltatok de szakitottal vele vagy valami ilyesmi..
2015. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondtam, hogy egy ismerőssel megyek. Ha jártunk volna, tudott volna róla, azt mindig elmondom
2015. nov. 28. 19:11
 3/40 A kérdező kommentje:
Ráadásul 1,5 héttel szakítás után történt..
2015. nov. 28. 19:12
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom az országba ahol élsz, hogy működik de itt. pl 18 alatt kell a szülő beleegyezése az abortuszhoz úgy tudom. Am ha lenne rá lehetőségem én nem mondanám el ha tudom ,hogy úgyse értene meg.
2015. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
5%
Először is gratula az első kaparáshoz, ne aggódj az első mindig gázos de utána már sima ügy. Szerintem simán mond el, úgy is kiderül, az ilyesmit meg jobb nem titkolni. Lehet hogy kivételesen megértőbb lesz mutter és nem csesztet majd emiatt.
2015. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
13%
Kamu kérdésnél gondolkozz először, hogy ne lehessen rajtakapni. Ez nagyon gyengusz történet
2015. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Itt élek Magyarországon, barátnőim elköltöztek.

20 éves vagyok.


Miért lenne kamu? Itt minden kamu? Még az is, ha valaki teherbe esik?

2015. nov. 28. 19:29
 8/40 anonim ***** válasza:
11%

Abortusz és abortusz közt is nagy különbség. Más ha 5-6 hetes almamag nagyságú magzatot hajtatsz el, ilyen igényes nőnek is becsúszhat, és más ha egy 2 hónaposat kapartatsz ki.


Előbbi szerintem abszolút nem gáz, simán bevállalhatod, utóbbi már kényesebb téma.


Férfiként én pl. igénytelen cselekedeteimet (pl. lumpen mulatás) már inkább elhallgattam mindenki előtt.

2015. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam orvosnál, 6 hetes a magzat.


Különben az aktus pont az előző menzeszem előtt történt, másnap megjött. Orvos mondta, hogy nem kell esemény utáni.

2015. nov. 28. 19:32
 10/40 anonim ***** válasza:
69%

1, először azt írod, egyejszakas kaland, aztán hogy másfél héttel szakítás után.

2, Magyarországon családtag nem lehet a háziorvosod

3, (2 percre csúszott le a gumi, amit nem vettünk észre - enyhe ellentmondas

2015. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!