Vajon ha az egyik helyen elvetetem a másikon észre veszik?

Figyelt kérdés
El akarom vetetni a babám de úgy hogy a barátom ne tudja meg, tehát ha A kórházba elvetetem es másnap bemegyek a B kórházba es azt mondom el vereztem ki fognak egy olyan papírt adni hogy elveteltem vagy észre veszik az abortusz?

2016. jan. 10. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Agyaskám, szerinted nem vizsgálnának meg egyből, ha te "elvéreznél"?

És nem látná senki, hogy téged kikapartak?

A méhed magáért beszélne..

De menj csak..majd írd meg, mit szóltak.

2016. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
gratulálok, remélem a barátod is annyira őszinte hozzád mint te hozzá... egyébként meg szerinted hogy ne vennék észre? műtét.. ráadásul a rendszerben is benne lesz hogy abortuszod volt. Ha már elveteted legyen benned annyi gerinc hogy vállalod is...
2016. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Na ez a kemény...

Nem akarlak bántani, azt megtették mások.

Tud egyáltalán a barátod arról, hogy terhes vagy?

Ha igen sokkal egyenesebb út, ha megbeszéled vele, hogy nem akarod megtartani. Ha egy ilyen dolgot nem tudsz vele megbeszélni az már nagy baj.

Ja, és hogy ne csak OFF legyen a válaszom: nem tudod ezt kijátszani 2 kórház között.

2016. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért kell neked papír? Nem elég csak annyit mondani, hogy nincs meg a gyerek?
2016. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Te nagyon beteg vagy!

A barátod az apa? Vagy valaki másnak sikerült teherbe verni,azért szaladnál titkos abortuszra?

2016. jan. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Én nem akarlak téged bántani, de észreveszik.

Minden elérhető az eü. rendszerében. Látszódni fog, hogy tegnap voltál egy beavatkozáson.

Gondolom te nem akarod megtartani a barátod igen, és úgy akarod beállítani, mintha elvetéltél volna közben meg elmész ab.-ra. Hááááát ez necces, ezt papírral nem fogod neki tudni bebizonyítani. Mmint nem fog senki neked ilyet kiállítani.

És ha magzat elhalást mondasz, hogy amiatt mész ab.-ra mintha missed ab. lenne, azt sem tudod megjátszani, mert akkor is rajta van a zárójelentéseden, hogy élő magzat volt, szívhanggal stb.

Elég részletesen leírnak rajta mindent.

2016. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Hűt,Te olyan egyszerű-és buta vagy-mint egy marék tavikagyló!Először is a kórházi nyilvántartásból kiderül...ráadásul másnap!!!!mennél máshová.Még egy laikus is észrevenné.Mesterségesen kitágítanak.Gondolod az másnapra olyan lesz,mintha mi sem történt volna?Hát nem.Hány éves vagy?12????Inkább a mackóddal aludj,mint pasival,annak nem lesznek ilyen következményei.Fájdalmasan buta vagy!
2016. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az hagyján, de azt is észreveszi a barátod (IS), hogy este nem otthon alszol.

Nekem missed ab volt tavasszal, technikailag pont olyan, mint egy abortusz, és hiába volt úgy, hogy délután hazamehetek, bent kellett töltenem egy éjszakát mégis.

Ez nem olyan, mint egy műköröm, hogy délelőtt beugrasz, megcsinálják két óra alatt, aztán hazasétálsz még aznap.

2016. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!