Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Létezik ma itthon gyógyszeres...

Létezik ma itthon gyógyszeres abortusz? Vagy hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Először is senki ne ítéljen el nem tudjátok hogy min megyek keresztül.

Minden álmom egy baba de sajnos nem lehet még.

nagyon félek valaki írjon tapasztalatokat


2016. jan. 18. 18:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

"És most te hordd el magad innen!"

Ez a kategória neki szól, ő teljesen jogosan tesz fel kérdést.


Egyébként ismerek olyan felnőttet, akinek az anyja felelőtlenül döntött arról, hogy egyedül, a szükséges feltételek hiányában neveli fel. Hát ő inkább nem született volna meg, ha választhatott volna...

2016. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Kérdező, először is nagyon sajnálom! Átérzem a helyzeted! Én rendeltem ilyen tablettát amiről te beszélsz, de végül nem kellett bevennem, megtartottam a babát. Megkérdeztem egy nőgyógyászt és ő nem javasolta a tablettát. Nagyon bő vérzéssel jár, jól kivérzel a semmiért és aztán gyakran jön a művi befejezés. Azt mondta ma már teljes biztonsággal meg tudja csinálni az abortuszt úgy, hogy gond nélkül teherbe eshess, csak megnő a koraszülés veszélye. Még egyszer nagyon sajnálom, sok erőt kívánok neked!
2016. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
De bunko vagy 6#-os! Biztos te egesz eletedben mindenben jol dontottel ;) Lesz meg kerdezo gyermeked es ha sokara is az ido majd enyhiti a fajdalmad. En sem tartanam meg igy...
2016. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

ha lenne itthon ilyen tabletta, megduplázódna az abortuszok száma.

ilyet bízni egy felelőtlen társadalomra..?

2016. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Nincs tablettas,de nem is jobb.

Tisztellek hogy ebben a helyzetben racionalis akarsz maradni.Bar aki ilyen mint te hogy ellatja a beteg apukajat megoldana ezt is.

Leirjam hogyan kell intezni?

2016. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
Es nem kell félni ne aggódj.
2016. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Na takarodjatok a halálba a "ha igazán akarja megoldja" válaszokkal. Egyedül van, nincs munkája és az apját is gondoznia kell, ezek mellé mégis hogy a francba tudna úgy gyereket szülni hogy mindent meg tudna adni neki? Vagy nektek a teljesen minimális törődés és a "nem halunk éhen ebben a hónapban sem mert megjött a segély" minden megadhatónak számít? (ezzel egy szóval sem akarom a kérdező képességeit megkérdőjelezni, nyilván nem te tehetsz egyikről sem) Van olyan szituáció ahol választani kell hogy vagy bevállalod a gyereked és búcsút mondasz minden másnak mint szabadidő, barátok, de jelen esetben akár alvás és rendes étkezés, vagy úgy döntesz hogy nem, még nem, majd ha már reális körülmények között is lesz rá lehetőség.

Az ilyenek is addig pofáznak amíg meg nem szüli az ember onnantól meg "nem én kényszerítettem, az ő baja hogy látja el"

2016. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Az első oldalon lévó pár hozzászólónak szántam, aki kulturáltan fejezte ki hogy így is lehetséges, kérem ne vegye magára.
2016. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen nagyon kedvesek vagytok végre valakik megértik a helyzetemet és nem csak lehordanak.

igen légyszives leírnád hogy működik ?

2016. jan. 19. 17:26
 20/21 anonim ***** válasza:
61%

Magyarországon jelenleg nincs tablettás abortusz. Régebben egyetlen egy magánklinikán elérhető volt külön engedéllyel, de már ott sem végzik.

Ha az abortusz mellett döntesz, akkor először is el kell menned orvoshoz, aki megállapítja a terhességet. Utána el kell menned a családvédelmi szolgálathoz és kérvényezni az abortuszt. Ott kapsz majd egy kis fejtágítást (milyen segítségeket vehetsz igénybe ha mégis megtartod, védekezés stb.). Utána kapsz 3 nap kötelező gondolkodási időt. Ha 3 nap múlva is szeretnéd az abortuszt, akkor visszamész, kapsz egy csekket, amit befizetsz, aztán elmész a kórházba és előjegyzést kérsz a beavatkozásra.

Ha még nem szültél, akkor a műtét előtt (általában előtte nap este) kapsz egy kis tágító pálcikát a méhszájadba, következő nap pedig rövidaltatásban elvégzik a műtétet, ennyi.

2016. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!