Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után szinte semmi...

Abortusz után szinte semmi vérzés normális?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Orvost kérdezz, lehet, hogy mégsem sikerült az az abortusz...
2016. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap volt sajnos, és a doki azt mondta,hogy 1-2 hétig menses szerű vérzésem lesz, ha annál erősebb, akkor menjek vissza,mert valami gáz van. De még a kórházban volt valamennyi,aztán ma reggel szinte csak pár csepp vér volt a betéten...és görcsölni se görcsölök,ahogy mondták bent...nem értem.
2016. jan. 26. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképp visszamennék, már a magam megnyugtatására is.
2016. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, műtét után pár óráig sok, majd hirtelen mintha elvágták volna (nálunk sajnos muszáj volt betegség miatt 13. hétben), 2 hétig barnás pecsételés.
2016. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9%

érdemes visszamenned, mert sajnos akármi is lehet.

most nem riogatni akarlak, de a barátnőmnek pont ugyan ez volt, nem vérzett, és rá 4 napra belázasodott és újra mehetett abortuszra szerencsétlen...

gondolom tudod hogy a vérzéssel lökődnek ki a magzat esetleges bennmaradt részei, szóval tényleg mindenképp menj vissza nehogy vérmérgezést kapjál, ha begyullad a méhszájad vagy valami másod.

2016. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se gorcsom se verzes nem volt sok.2-3 nap mulva jobban beindult aztan pecseteles mensesig.egy betet eleg lett volna egesz nap ha nem cserelek a higeni miatt
2016. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem elhalt terhesseg miatt volt mutetem es igy volt, mint neked. A mitet utan kozvetlenul vereztem, de 2-3 oraval kesobb mar eleg volt a tisztasagi betet, az azt koveto 2 napban max pecsetelo verzes volt, vagy az sem. Gondoltam is, hogy ennyivel megusztam, szerencse a szerencsetlensegben.

De a 3. napon beindult, nem volt akkor sem rengeteg, de megint vereztem valamennyire, azutan ismet csak pecseteloverzes volt.


En sem gorcsoltem, nem fajt semmim.

2016. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Jaj istenem. Rögtön az ijeszgetés. Nem törvényszerű a vérzés abortusz után. Missed ab-om volt. A mellettem fekvő lány, hányt, elájult, vérzet, nekem semmi bajom nem vo

lt, egyedül a hányás a gyógyszertől. Ha valamit nem tudtok akkor ne irjatok inkabb! Gondolom azóta felhívtad az orvosod. Mit mondott?

2016. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!