Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 27 éves vagyok es van két...

Zsazsa27 kérdése:

27 éves vagyok es van két gyönyörű gyermekem 2 éve elváltunk az apjukkal de tartsuk a kapcsolatot. Mióta elvaltunk nem volt kapcsolatom nemrég volt egy kaland es sajnos terhes lettem pedig védekeztünk! Az apa nem szeretné a gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 22:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Neked kell tudnod milyenek a körülményeid, szeretnéd e? Ha szeretnéd és tudod biztosítani a körülményeket akkor nincs kérdés. Ha nem szeretnéd vagy nem tudod eltartani..akkor ez is egyértelmű, főleg h az apa nem támogat benne.
2016. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Hát egy kalandból becsúszott terhességet semmiképpen nem tartanék meg.
2016. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Anyagiak terén sem állunk valami jól albérletben lakunk elégé szűkös meg 3-baj is! Szeretném a babát de nem tudnám biztosítani ami jár neki!
2016. jan. 26. 22:19
 4/30 anonim ***** válasza:
26%
..ha megtartanád, akkor lenne 3 gyereked 2 kulonbozo apukátol..szép remények egy egyedulállo anyukának..csak tobb kalandod ne legyen, nehogy mindegyik pasitol legyen egy gyereked.
2016. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
akkor mi a kérdés? el kell vetetni. nem baba még, ne úgy gondolj rá, úgy könnyebb lesz.
2016. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

A másik két gyerekeddel akarsz kibszni?! Megtartanád, de nem tudod megadni neki azt amire szüksége van.


Komolyan mondom, nem is értem hogy fordult meg a fejedben, hogy megtartsd..tudom, egy kicsi élet, bla bla bla, de most tényleg?!

Elvált vagy, két gyerekkel, szűkösen. Teherbe esel egy kalandból, az apa meg értelemszerűen nem akarja, te meg itt filózol rajta... Mégis min?!


Te azt teszel, amit akarsz, de én ilyen szituációban egészen biztos, hogy az abortusz mellett döntenék.

2016. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%
A világon nincs ennyi védekezés mellett fogant gyerek! Áruld már el, hogyan sikerült neked is!
2016. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%
Már megint egy védekezés melletti terhesség!Mivel védekeztetek?Szerinted mit tegyél?Szerintem annyira egyértelmű.Mi nem tudjuk felnevelni a gyerekeidet,nem tudunk nagyobb lakást,biztos,elegendő bevételt biztosítani számotokra....ja,és normális partnert se tudunk adni!
2016. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
27%

hogy vedekeztetek fohasszal?

Ha kalandra mesz elso hogy szeded a gyogyszert es partnered ovszert hasznal alap dolog.

2016. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
33%

Előző, azoknál ez kétségtelenül alap, akik a szexet eszköznek tekintik, és csak túl akarnak esni rajta... de ha hiszed ha nem, sok ember élvezetből csinálja, azt akarva, hogy mindkettőjüknek jó legyen...

(az meg teljesen életszerű, hogy valaki egy alkalmi kapcsolat előtt már legalább 1 hónappal fogamzásgátlót kezd szedni, mert ugye az emberek legalább 1 hónappal előre tudják, hogy mikor jön össze valami... vagy mégsem? )

2016. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!