Valami orvosi beavatkozás nélküli veszélytelen vetélési módszert/ módszereket tudnátok mondani? Sürgős!

Figyelt kérdés
Valószínüleg terhes vagyok 19.-e körül kêne megjönnie ma 20.-a van es semmi olyan jel nincs ami arra utalna, hogy meg akarna jönni.. se alhasi görcsök sem.rosszul lét.. pedig annyira szokott fájni, hogy már a rosszul lét kerülget.. talán csak a lelki érzékenység utalhatna rá, hogy megfog jönni.. kb előző hónap 27-28.-án történhetett meg a baj amikor gumi nélkül szexeltünk a baratommal és időben kihúzta.. és csak ez alkalom után tudtam meg, hogy ez egy egyáltalán nem biztonságos módszer de akkor már késő volt.. most leszünk 9 hónaposak a barátommal sokszor csináltuk így.. 18 vagyok és ő is de nekem.még 2év kell az éretségiig, mert 0.ban kezdtem és év vesztes voltam.ő meg most fogja elkezdeni az oké-s képzést. A szüleim.úgy fogják fel, hogy csak barátkozunk és majd 21 évesen eljegyezhet addig a kezemet se foghatja meg.. és ha most kiderülne, hogy terhes vagyok beleroppannának.. márciusba volt ilyen lebukásunk, hogy korábban jöttek haza mi meg màr pont öltöztünk és június végéig nem találkozhattunk.. persze megoldottuk de áh.. azt mondtak, hogy olyan érzés volt nekik mintha meghalt volna valakijük. Szóval nagyon kérlek segítsetek ! Ha ezt megúszom a nász északámig nem fogom szexelni csak segítsetek!

#vetélés #nem.kívánt terhesség
2014. júl. 20. 17:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Teszt? ha valóban terhes vagy már valószínű kimutatná. Nem is biztos hogy az vagy és előre ráparázol... csinálj tesztet és utána lehet gondolkozni, hogy mi legyen. Egyébként meg védekezz, ne csak fél vállról vedd, mert az egész életed tökre teheted ezzel.
2014. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy terhes vagy, sétálj el egy drogériába és vegyél egy tesztet, elég akkor tovább gondolkodnod, ha mégis pozitív. Egyszer nekem is volt gumilecsúszós balesetem még fiatal koromban, olyan stresszbe voltam, hogy másfél hetet késett. Csináltam persze tesztet, nem is egyet, de még a negatív tesztek ellenére is aggódtam egy kicsit. De hidd el, ha negatív nem vagy terhes. X-epilt vegyél, az olcsó és rögtön kettő van benne, úgyis kételkedni fogsz az eredményben.
2014. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem, hogy tényleg csak ráparázok.. És az x-epilt bármelyik patikában belehet szerezni?
2014. júl. 20. 18:19
 4/30 anonim ***** válasza:

A kérdésedre: Ha még is terhes vagy, akkor csak orvos által végzett abortusz jöhet szóba. Más módszer nincs.

Minden más veszélyes, bele halhatsz, vagy meddő leszel tőle.

2014. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 zabmester ***** válasza:
82%

Jó ég, milyen szülőkkel, milyen környezetben nőttél fel? Hihetetlen, hogy ilyen manapság még létezik. Más persze, ha valaki szabad elhatározásából várni akar a szexszel az esküvőig, de hogy a szülők ennyire tiltanak titeket egymástól még úgy is, hogy már elvileg nagykorúak vagytok, ez nagyon durva... Inkább szexelnétek rendesen, MEGFELELŐ védekezés mellett, annak több értelme lenne. De a szüleid leginkább uralkodni akarnak feletted és bűntudatot kelteni, ez már ebből a pár mondatos leírásból is egyértelmű.


Vetélési "praktikákkal" meg ne próbálkozz, ha esetleg tényleg terhes lennél, mert iszonyú veszélyes, és az esetek nagy részében nem is hatásos, vagy ha igen, akkor azzal magadnak még többet ártasz.

2014. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én bele fogok halni ha terhes leszek..
2014. júl. 20. 18:41
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Lassabban egy kicsit! Először is vegyél egy terhességi tesztet. Lehet, hogy negatív lesz és csak a stressz miatt késik. Ha azonban pozitív, na majd akkor ráérsz a továbbiakon gondolkodni. De a házi praktikákat felejts el, bele is halhatsz. Egyébként miután megtörtént a "baleset" miért nem mentél el esemény utáni tablettáert?
2014. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Mert időben kihúzta és sokszor csináltuk így.. csak ez után egy hétre kaptam az infót, hogy nem csak az elélvezéskor tàvozik a sperma hanem még az elött is távozhat egy kevés..
2014. júl. 20. 18:58
 9/30 Ditta323 ***** válasza:

Közbeni kérdésedre a válasz gyógyszertárakban is kapható teszt illetve dm, rossmann. 19.-e körül az tág fogalom egy picit, mert az lehet 22.-e is. Hány naposak a ciklusaid? Mikor volt meg utoljára?

Először is ahogy írták már vegyél egy tesztet, majd keresd fel a nőgyógyászod és irass fel vele fogamzásgátlót. Reggel csináld meg a tesztet az első vizeletből. És tessék megnyugodni, mert a stressz miatt is késhet.

2014. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Van ez a ciklus.hu és ott nagyából kiszámolják, hogy mikor fog megjönni bejelölheted a napokat, hogy mikor menstruálsz stb.. és 19.-ére esett, hogy meg kell jönnie max 2 napot szokott tévedni szóval 21.-én max megkellene jönnie. 30 naposak általában a ciklusaim és júni u19 től 26ig tartott. Max holnap tudom megvenni a tesztet. Az is jó ha nap közben csinálom meg?
2014. júl. 20. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!