Van olyan, aki meggondolta magát, és nem ment abortuszra, miután megnézett egy videót arról, mi is történik ott valójában?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan, aki később megbánta azt, hogy elvetette a gyerekét?
2016. márc. 17. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Én 19 évesen azért döntöttem úgy, mert nem volt családi hátterem, egy alkoholista játékfüggő volt az akkori élettársam, és csak egy szakmunkás szakmám volt. Tehát esélye nem volt, hogy eltartani tudjak, vagy felnevelni egy gyereket egyedül. Anyagilag is a nullán voltam.

Ha megnézek egy ilyen videót, attól még nem változik meg az életkörülményem, tehát ugyanúgy nem tudtam volna felnevelni, csak megtudom, hogy műtenek.

Most (14 évvel később) van egy szuper férjem, házunk, kocsijaink és egy édes 3 éves fiam. Mindez nem lenne, ha anno máshogy döntök. Talán sehol nem lennék.

Most már tudom, mivel jár egy gyerek, és ezt az akkori körülményeimmel, és gondolkodással nem bírtam volna.

2016. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Senki sem dönt úgy az abortusz mellett, hogy biztos jó buli lesz, szóval egy ilyen videónak csak akkor van értelme, ha felelős fogamzásgátlásra ösztönöz.

Józan emberi lény mindig sokat vívódva hoz meg ilyen döntést, és akkor veteti el a babát, ha tényleg nincs más megoldás. Szerintem... Bár kívülállóként nyilatkozok.


Az meg nem józan emberi lény, aki három havonta jár kaparásra. Akkor se lesz felelősségteljesebb, ha naponta nézi meg a videót.


Mi még gimiben láttuk. Nekem már előtte is az volt a véleményem, hogy nekem soha nem lesz abortuszum, ebben erősített meg.

Elmúltam 35, nem estem véletlenül teherbe soha, mindig védekeztem.

Szerencsére mikor akartuk, sikerült.


De van úgy, hogy becsúszik. Nem vitatkozok erről.

Ilyen esetben biztos, hogy mindig végiggondolja egy nő, hogy mi lenne, ha megtartaná...

Okkal veteti el mégis.

2016. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Én meggondoltam magam, de nem a videó hatására, hanem arra, hogy hallottam a szívét dobogni. Ha dobog, akkor az ott benn nem egy sejtcsomó, ahogy hazudják, hanem egy élő ember. És vagyok annyira intelligens, hogy tudom, semmi sem állandó at életben és a küzdelem nem hátrány. Ma már 18 éves és rajongva szeretem,, ahogy a testvéreit is. Akkor nem volt semmink, ma már megvan mindenünk és nem szárad emberélet a lelkemen.
2016. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Egyik barátnőm részben a videó hatására, részben a családsegítős nővel történt megbeszélés miatt gondolta meg magát. Most már örül, hogy így tette, nyárra várja a babát.
2016. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!