Akik annyira ellenzik az abortuszt sose gondolnak bele abba, hogy a magzat erőszakból fogant?

Figyelt kérdés
Miért kell rögtön minden nőt megbélyegezni..Tegyük fel ha megerőszakolnak valakit és ezután a kislány /nő képes életben maradni és nem lesz öngyilkos akkor ha teherbe esett miért ne vetethetné el azt a gyereket? )hónapig hordja annak a szörnyetegnek a húsát és vérét? (oké a gyerek nem tehet róla) de a gyereknek jó ha az anyja világ életében arra fog emlékezni ha ránéz? vagy neki megtudni,hogy egy szörnyeteg nemzette? vagy akármi...gondolkozzatok már kérlek..könnyen dobáljátok a gyilkos jelzőt...ebbe nem tudtok belegondolni??
2016. márc. 28. 12:46
1 2 3 4
 1/31 Anett1116 válasza:
30%
Hát ezek szerint senki nem gondolt még bele 😉
2016. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
5%
Az öngyilkosság meg a másik nagy divat ma
2016. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Első, nem volt tök jó, évezredek óta vannak módszerek magzatelhajtásra, elég sok nő bele is halt a történelem folyamán... S persze sok gyereket megöltek születése után, de a legszerencsétlenebbek 1-2 évig még elvegetáltak a szutyokban és nyomorban. Szuper lehetett, valóban.


Kérdező, amit írsz, az úgy kb. a legjogosabb eset, sokan ezt azért már megértik. De nem mindenki. Akinek az élet fanatikusan szent dolog (én is tisztelem, de nemcsak magát azt, hogy él, hal-e az ember - vagy állat, amikor ipari állatkínzásról van szó), akármi is van, az nem érti, hogy 2 ember élete megy tönkre ártatlanul s hogy nem megszületni kevésbé fáj. (A lélek pedig leszületik máshova.)


Én roppant liberális vagyok, talán az empátiámból fakad. Az anya és a gyermek iránt érzettből egyaránt.

2016. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha valakit megerőszakolnak és feljelentést tesz, rögtön kap esemény utánit. ezt akkor is megveheti, ha nem tesz feljelentést. És igen az abortuszok kb 0.1%-át teszik ki az erőszakból fogant gyerekek. Tehát kb 10.000 abortuszból 1 ilyen. A többi felelőtlenség miatt történik. Bár tudom, itt gyakorin mindenki megfelelő védekezés mellett lesz terhes.
2016. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%

"2 ember élete megy tönkre ártatlanul " - azért nem teljesen ártatlanul min egy közösülés van, csak biológia órán hiányoztál. :D:D

"A lélek pedig leszületik máshova" - ez szép, liberális megoldás, de az elkövetőké a következmény és szenvedés, nem a meg nem születetté.

2016. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
5ös, magyarázd már el nekem légyszi hogy hogy születhetne már le a lélek máshova? Ennél már csak az a jobb, mikor itt egy abortuszosnak azt írták, ne legyen lelkiismeret furdalása, az elvetetett gyereke lelke majd visszatér hozzá ha alkalmas az idő. Na én itt fetrengtem a röhögéstől. Még ha úgy is lenne, hogy csak úgy leszületik valahova, tuti nem menne oda vissza, ahonnan egyszer már nem kellett.
2016. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
#6 a #3-as terelt ezzel a reinkarnációs képzettel, én(5) azt mondom, mindenki felelős a saját tettéért és a következményeit is viseli.
2016. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
bocsánat, akkor 3as... ez az egyik legviccesebb dolog amit eddig hallottam
2016. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
hát igaziból a 3-as nem vicces, hanem az egyik illúzió, amivel a tett súlyát próbálják könnyíteni az érintettek.
2016. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ebben az esetben érthető és elfogadható, viszont ilyenkor is eszébe juthatna a nőnek bevenni egy eseményutánit. Ha velem neadjisten ez történne, első utam a nőgyógyáőszhoz vezetne, ahol kérnék eseményutánit és látleletet a feljelentéshez.
2016. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!