Akik annyira ellenzik az abortuszt sose gondolnak bele abba, hogy a magzat erőszakból fogant?

Figyelt kérdés
Miért kell rögtön minden nőt megbélyegezni..Tegyük fel ha megerőszakolnak valakit és ezután a kislány /nő képes életben maradni és nem lesz öngyilkos akkor ha teherbe esett miért ne vetethetné el azt a gyereket? )hónapig hordja annak a szörnyetegnek a húsát és vérét? (oké a gyerek nem tehet róla) de a gyereknek jó ha az anyja világ életében arra fog emlékezni ha ránéz? vagy neki megtudni,hogy egy szörnyeteg nemzette? vagy akármi...gondolkozzatok már kérlek..könnyen dobáljátok a gyilkos jelzőt...ebbe nem tudtok belegondolni??
2016. márc. 28. 12:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%

Ismerek olyat, akit megerőszakoltak és még így sem volt képes megölni a gyereket. Ma már nagykorú és imádja az anyját, ahogy ő is a fiát.

Amúgy az abortuszok nulla egész akárhány százaléka történik erőszak miatt. Így ez mögé bújni és erre hivatkozva elfogadni a gyilkosságot embertelenségre vall. Bár ilyen ez a mai világ.

2016. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Alapvetően nem gondolnak bele, valljuk be, ez igen ritka eset. Nem vagyok abortusz párti, de azt gondolom, vannak olyan helyzetek, amikor igen is, a gyerek jobban járt volna, ha meg sem születik. Nem ő kéri az életet, de ha valaki felvállalja, akkor viszont kutya kötelessége lenne normálisan nevelni. Jaj, pedig hány gyermeket tettek már tönkre a szülők. Testileg, lelkileg egy életre megnyomorítva. Egyébként meg mindemellett, nincs joga senkinek sem gyilkosnak titulálni a másikat. Nagyon sokan ítélkeznek mások felett, holott semmi joguk sincs hozzá. Csak ők azt gondolják.
2016. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj hogy az abortusz ma már elég biztonságos.

Rgen az ember egy ilyet kétszer meggondolt,ma egyszerűen megölik a gyereket mert drága.attól hogy megerőszakolták még a nő gyereke is,nem csak az apáé.Akkor ha egy nő elcsábít egy frfit az megöljeti a gyerekét?

2016. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
a spirituális részéhez nem tudok hozzászólni..viszont érzékelem,hogy sokakból hiányzik az empátia..akkor engedjétek meg,hogy egy fokkal közelebb vigyem a dolgot a lelketekhez ..ha veletek történik ez? vagy ha a ti lányotokkal történik ez akkor őt is gyilkosnak nevezitek és rákényszerítitek a magzat kihordására?nem tudok elképzelni ilyen szülőt se apát se anyát...aki a gyerekét ilyenre kényszeríti...az nem szülő..talán ha így gondoltok bele akkor már eltudjátok képzelni mire az én felháborodásom..lehet,hogy igaz és az esetek elenyésző mennyisége történik erőszak miatt de akkor is van ilyen és ahelyett,hogy az emberek mellé állnának ehelyett még őket vádolják....
2016. márc. 28. 15:59
 15/31 anonim ***** válasza:
18%
az én gyerekemet elég értelmesre nevelem ahhoz hogy ha megerőszakolják, azonnal szóljon, és megyünk a kórházba, ahol kap esemény utánit. ha nem is szól, akkor is tudja hogy hol lehet venni.
2016. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindenki addig abortuszellenes amíg ő vagy valamelyik hozzátartozója nem kerül ilyen helyzetbe, nem is kell ehhez nemi erőszaknak történnie. Ha beteg a baba, vagy anyagilag csődben vannak, és véletlenül terhes lesz.
2016. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

"akkor már eltudjátok képzelni mire az én felháborodásom"

Veled történt ez szegény kérdező? Borzasztó.

2016. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
ha velem történt volna már nem írnék ki kérdéseket sehová semmivel kapcsolatban én megölném magamat egyértelműen..éppen ezért aki van olyan erős lelkileg,hogy ezt túléli és teherbe esik egy szörnyetegtől majd elakarja vetetni a magzatot nem értem miért kell támadni ahelyett,hogy segítenék még ő szégyellje magát mintha az ő hibája lenne....borzalmas az emberek felfogása
2016. márc. 28. 17:42
 19/31 anonim ***** válasza:
32%

de történt az ismerőseid közt ilyen? vagy ha nem, mi az oka, hogy ezen a szép napon itt műbalhézol egy kérdésen, ami igen ritka - és ha megtörténik ez a BŰNTÉNY, akkor ott helyben kell segíteni rajta?

mit számít, hogy mi itt háborgunk felette?

Szép a világ, menj járj egyet, ne háborogj annyit feleslegesen.

2016. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
32%
ide még nem írt ki senki aki erőszak miatt választja az abortuszt. Páran vannak akiknek beteg a babája, őket nem is szólja le senki. a többi kényelmi abortuszos lelkivilága, akinek csak megcsinálni volt esze a gyereket, nem érdekel.
2016. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!