Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz végezhető tablettával...

Abortusz végezhető tablettával is?

Figyelt kérdés
Hallottam egy tablettáról amit Budapesten lehet megkapni az egyik magámklinikám... Valaki tud rolla esetleg valamit? Hogy mivel jar vagy hogy komolyabban hol lehet utanna nezni es megvenni?

#abortusz #abortusztabletta #Gyerek elvetetés
2016. ápr. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ismerősöm külföldön csináltatta tablettával az abortuszt,de azt mondta soha többet.Másik ismerősömnél elhalt a baba,őt is tablettával kínozták szintén külföldön.Mindketten azt mondták borzalmas,órákig tartó görcsök,amolyan fal kaparósak,majd konkrétan megszülték azt a kis magzatot,rengeteg vér,fájdalom kíséretében.Azt mondták nagyon durva volt.Szerintem ha már muszáj akkor jobb a hagyományos altatásos módszer.
2016. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy tudom itthon nincs ilyen.de környező orszagokban van.volt vagy van egy ceg, akinel befizetsz és kvázi elirányitanak.ha ez meg müködik nekik..

[link]

2016. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon nincs ilyen.
2016. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Magyarországon betiltották a tablettás ab-t, ausztriában lehet kérni, de nem olcsó.
2016. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, Magyarországon szerencsére nincs ilyen.
2016. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem neveled fel 10 éves koráig és akkor adsz neki valami tablettákat amitől meghal?
2016. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%
Nemetorszagban elek, nagyon korai terhessegmegszakitasnal alapbol a tablettat adjak (ingyenes), nem tudom pontosan hany mm-es magzatnal mar nem lehetseges. Velem minden rendben volt, sokkal nagyobb fajdalmakra szamitottam. 2 gyogyszert kapsz, az elsöt az orvos elött kellett bevennem, ra a 48 orara a masodikat. A masodik arra van, hogy ha esetleg nem indul be kilöködes a mehben, elinditja es kitisztitja. Nalam masnap megtörtent. Kb 2-3 ora fajdalommal jart, de nem volt sokkal rosszabb, mint a sima menstruacios fajdalom. Ettöl fuggetlenül be kell venni masnap a masik gyogyszert, nehogy valami bent maradjon. Nagyjabol meg 1 hetig vereztem. Regen korhazban kellett kivarni a 2 napot, de annyira keves a kockazat, illetve a mellekhatas, hogy mostanra nem latjak ezt szüksegesnek. Azert kaptam egy telefonszamot arra az esetre, ha ugy gondolnam valami megsincs rendben.
2016. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Na, mi lett végül? Gyilkossá váltál már?
2016. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!