Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van itt valaki, aki megbanta,...

Van itt valaki, aki megbanta, hogy megtartotta a magzatot?

Figyelt kérdés
Miert bantad meg?
2016. ápr. 12. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Anyám
2016. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Egyiket sem. Mert semmi sem állandó és minden elmúlik egyszer, ebbe beletartozik a rossz is.
2016. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Beteg magzatról van szó? Vagy úgy érted, embrió, csak nem voltál sose bioszon? Én is lógtam mindig a faktról, mert volt egy jó fagyizó a közelben, de azért a rendes órákra jártam.
2016. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Keresd vissza a másik hatmillió ilyen kérdést.

Egyébként persze, hogy vannak akik megbánják. Persze bevallani sose vallaná be senki, nem hogy másnak magának sem. De te ne az alapján dönts, hogy másnak mi volt, mert minden lehetséges eshetőségre lehet millió példát hozni.

2016. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

10. hettol magzati korba lep, legalabbis ezt irja az "edes kisbabam", de ezt en se tudtam, lehet, mert kemia faktos voltam, vagy csak pusztan nem szantam eleg idot a temara!?


Egeszseges babaraol lenne szo!


(Jah a baba az, aki mar megszuletett, de akkor most minek hivjam, h te is ertsd?)

2016. ápr. 12. 20:27
 6/21 Helyes válasz ***** válasza:
40%

Ne filózz egy percig sem ezen.Légy boldog,van egy szép egészséges gyermeked.Ez az élet egyik legnagyobb áldása.

Sose éreztesd vele hogy te esetleg nem akartad őt.De ne is hibáztasd magad.Csak szeresd.Mindent bele anyukaaaa!

2016. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Hogy kinek áldás, és kinek pont nem az, azt mindenki önmaga érzi... és igen kérdező, van mindkettőre példa bőséggel, már arra is, aki nem bánja meg, meg arra is, aki megbánja.
2016. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Aki 12 hetes korig nem birta eldonteni szerintem az azt is banna ha elvetette volna mert egyszeruen donteskeptel. Hat ilyenek vannak, ne erezd magad kivetelnek. De meg mindig ott van a magankorhaz vagy kulfold szoval nem kell kihordani ha nem akarod.
2016. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szo soncs arrol, hogy abortuszum lesz avgy volt! Ez csak egy kerdes, puszta kivancsisag....
2016. ápr. 13. 15:37
 10/21 A kérdező kommentje:

Jah es meg gyerekem sincs...


Gondolom azok az anyak banjak meg, hogy nem mentek el abortuszra, akik nem szeretik a gyermekuket... De az meg olyan hihetetlen, h van ilyen egeszseges, felnott no...

2016. ápr. 13. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!