Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ikrekkel abortusznál több...

Ikrekkel abortusznál több komplikáció lehet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 18:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, minden rendben lesz! Nem nagyobb a kockázat, biztosan lehet még egészséges babád! Legalábbis nem ezen fog múlni!


A köpködők pedig foglalkozzanak a saját életükkel. Majd ha nektek lesz (beteg) babátok, akkor dönthettek a sorsáról. Az pedig, hogy egyáltalán nem lehet, vagy évek óta küzd érte valaki...nos szomorú, de rajtatok kívül senkit nem érdekel.


Sok gyerek éhezik Afrikában, ettől még kidobom a maradék krumplit.

2016. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
69%
Sok erőt kívánok neked.
2016. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2016. ápr. 19. 19:52
 24/33 anonim válasza:
7%
Gondold át. azért mert valaki beteg még nem kísérletezgetnek rajta.ha csak egészségesek születnének meg kevesebben élnének a földön.kérlek gondold át nehogy olyan döntést hozz amit késöbb megbánnál. Ne dobd el őket magadtól én azt tanácsolom. Minden jót!
2016. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Hanyadik hetben vagy?
2016. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudhatjuk milyen betegek. Az is lehet hogy élettel összeegyeztethetetlen vagy olyan, ami mellett esélyük nem lenne normális, élhető életre. Arra is gondolni kell, vajon ő anyaként, képes lenne e ekkora áldozatot meghozni. Egy idegbeteg, roncs anya mellet az élet ugyanis nem éppen felhőtlen. Az én fiam vese és szívbetegséggel jött a világra. Ő a mindenem de számomra ez a két betegség is bőven sok. Még elbírom ezt a terhet, a műtéteket, de ha ennél betegebb lenne, én összeroskadnék. Legalábbis ezt hiszem...csodálom a szülőket, akik súlyos beteg gyereket bevállaltak és azokat is, akik fogyatékosokat. Én viszont gyengének érezném magam ehhez. A döntést iszonyat kínok között hoznám meg. Én láttam 18 évesen elmenni a 18 éves ismerősömet. Olyan betegsége volt, amit ma már talán terhesség alatt is szűrni tudnak. Izomsorvadás. Én nem szeretnék ilyen gyereket szülni szerintem. Szenvedésekkel teli életútra...
2016. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Nyitott gerinc súlyosabb állapotát diagnosztizálta 5(!!!!)orvos is,többször. Ezer féle vizsgálaton voltunk. Ha kicsi szikrányi remény is lett volna arra hogy egészségesek lesznek,valószínűleg nem vetetek el őket,de már annak is kicsi az esélye,hogy élve születnek,vagy hogy velünk maradnak pár napnál tovább. Annyira súlyos?hogy az orvosok aztmondták,valószínűleg végtagbénulásuk is lesz,nem műthetőek az méhben,emellett agyi károsodásuk. Kedves 19%-os ezerszer végig gondoltam és nem vagyok képes életem végéig pelenkázni őket.


Egyszerűen kikészülök saz ilyen emberektől. Kérlek kampányolj a parlament előtt,de engem hagyj. Van elég bajom. Hidd el hogy van. Olvastad Ágnes történetét? Begyógyszerezte a gyerekét mert már nem bírta a stresszt. Nem miattad fogok döntést hozni. Egyik fülemen be a másikon ki,hogy mit írsz,mondasz,csak az okoskodás és kampányolás idegel fel.

2016. ápr. 21. 08:50
 28/33 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sajnálom, ami veled történik. Borzasztó érzés, ha egy embernek meg kell egy ilyen döntést hozni. Remélem, minden rendben lezajlik - már amennyire lehet. Ha lelki segítség kell, esetleg megértő sorstársakkal beszélgetnél - gyere, és csatlakozz a FB-on az Angyalok szülei vagyunk. <3 csoporthoz. Vannak olyanok közöttünk, akik sorstársaid. Ott esetleg a tapasztalatokat is át lehet beszélni. Persze, csak ha szükségét érzed!
2016. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
26-os vagyok. Én pedig úgy írtam mindezt, hogy tényleg ellenzem az abortuszt és kereszténynek is tartom magam. Vagyis próbálok mindig a helyes úton járni, ugyanakkor néhány hete láttam a videót (talán ti is) egy kisfiúról, aki fél fejjel és fél aggyal született. A szülei érthetetlen (számomra legalábbis) módon megtartották és nem vetették el. Folyamatosan készítik a gyerekről a videókat. Az egyikhez azt írták, hogy "már beszélget", közben pedig elég egyértelműen sírt és ordított a gyerek a fájdalomtól, de a szülők valahogy ezt nem akarják észrevenni. Oké, hogy mondhatjuk azt, hogy Isten akarata és mindenkinek meg kell születnie, de miért kap egy kisgyerek ekkora büntetést? Mit követhetett el? Különben is, Isten nem megbocsátó és jó? Ha az, akkor senkit nem kárhoztatna szenvedésre, egy piciny lelket meg pláne nem. Vagy csak az én felfogásom rossz?
2016. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
49%

Ne bántsátok már szegény kérdeződ, van épp elég baja! És főleg ne akarjatok benne lelkifurdalást kelteni, iszonyú nehéz döntést kellett meghoznia!


Kérdező: sok-sok erőt kívánok. Ne haragudj, hogy érdemben nem tudtam a kérdésedhez szólni, de kiakasztó, amikor ilyen helyzetben mindenki nagyon okos...

2016. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!