Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondolsz lenne vagy lett...

Mit gondolsz lenne vagy lett volna olyan élethelyzeted amikor ha terhes lennél abortuszra mentél volna?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Amíg tanultam és nem volt megfelelő bevételem, 100%
2016. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
ha súlyos fejlődési rendellenessége lenne a babának
2016. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Abszolút abortuszellenes vagyok, de nekem is volt olyan szituáció az életemben egyetem alatt, egy nem megfelelő párral, hogy késett és nagyon megijedtem, hogy mi lesz, ha terhes lettem. Akkor belegondolva azt hiszem az abortuszt választottam volna, de nem az egyetem, meg az otthon lakás miatt, hanem a partner miatt, nem bírtam volna elviselni, hogy pont tőle van gyerekem. Ha szerelmes lettem volna nem gondoltam volna így.
2016. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Jogi egyetem, elso ev, vedekezes mellett.

De megtartottam, es jelenleg folytatom az egyetemet a 3 honapos babam mellett :)

Nehezebb, de egyikrol sem akartam lemondani. Nagyon remelem, hogy sikerulni fog, de ha nem, akkor is jol dontottem.

Paromnak megteremti az anyagi biztonsagot, rendes lakhatasunk van.


Ha beteg lett volna a magzatom, akkor viszont elvetettem volna.

Ha megeroszakolnak es ugy leszek terhes akkor is.

2016. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha az életemet veszélyezteti a terhesség, akkor mindenképpen. Ugyanígy, ha a magzatnak élettel összeegyeztethetetlen betegsége van (például nem fejlődött ki az agya). Ha beteg, de élettel összeegyeztethető betegsége van (például Down-szindróma), akkor nagyon nagyon meggondolnánk a férjemmel, meg tudjuk-e adni neki azt a fejlesztést, amire szüksége van, így arra a választ nem tudom.
2016. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Biztosan lett volna ilyen helyzet az életemben ( amíg suliba jártam stb)

Most is beüthet valami (pl a férjemet elbocsájtják, súlyos beteg a pici) amikor úgy döntenénk nem tarthatjuk meg a picit....

Mindenki döntse el maga hogy mit tud vállalni, és mit nem...

2016. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Igen van olyan helyzet.
2016. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Volt olyan helyzetem, de nem a gyereket öltem meg, hanem küzdöttem. Ma orvosnak tanul a Sotén.
2016. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

Nemreg a magzatrol azt hittuk, hogy downos. Az amnio eredmenyere mar gyakorlatilag korhazi pakkal keszultunk, mert megszultem volna. Nem birtuk volna ki lelkileg, hogy megtartsuk. Szerencsere nem lett downos, meg az nem is igazan abortusz lett volna vegul is, hanem szules.


Amugy egyetem alatt szerintem mentem volna, de nem biztos. A helyzettol fuggott volna, de nagyon ugyeltem a vedekezesre, hogy ez sose legyen valasztas kerdese.

2016. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Bármikor, amikor nem tervezetten és nem kívántan teherbe estem volna, egyértelműen abortusz lett volna. Szedek gyógyszert, több mint 20 éve élek némi életet, sosem volt gond, de mint tudjuk 100% védelem nincs. Van már gyerekem, nem akarok többet, így ha mégis besikerulne, nekem egyértelmű az abortusz
2016. máj. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!