Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Bantak mar valakivel megalazo...

Bantak mar valakivel megalazo modon abortuszon?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy tortent?
2016. máj. 18. 01:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
38%
Vslószínű nem csak veled bántak így,hallottam már ilyet más nőktől is
2016. máj. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem hsg műtétem volt, viszont egy szobában voltam két abortuszos nővel.


Korrektek, de kimertek voltak velük. Nem bunkoztak, nem alaztak meg őket, viszont érezhető volt a különbség abban, ahogy velem bantak.

2016. máj. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
A gyilkosságért nem jár fejsimi.
2016. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
szerintem sokakkal.
2016. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Én missed abra mentem, sajnos elhalt a terhességem és az adatok felvételénél a nővér elég durva hangnemben kérdezte, hogy akkor élő terhesség ugye?? Mondom nem!! Elhalt! Erre a szóra és arra hogy látta, mindjárt elbőgöm magam megváltozott a hangleejtése...
2016. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy hete volt abortuszom, elképesztően toleráns volt mindenki. A beteghordótól kezdve a nővérig, az altató orvostól, a főorvosig aki csinálta. Egy rossz szavam sem lehet.
2016. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
3hete volt a MÁv-Honvédban.Mindenki elképesztően toleràns és normális volt.A főorvostól a műtősfiúig. Minden tiszteletem az övék. Nem itélkeztek,sem szóval sem a szemükkel.
2016. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg pont hogy normálisan kéne viselkedniük és nem álláspontot foglalni ebben a helyzetben. Egy orvostól ez lenne a minimum, hogy nem különbözteti meg az embereket a saját kedve és megítélése alapján. Elvégre senkinek nincs ahhoz semmi köze, hogy mit csinál az ember a saját testével, nem lát bele a másik fejébe, nem tudja ő hogyan éli meg stb. Szóval én biztos nem hagynám szó nélkül, ha bunkón viselkednének (bár soha nem volt abortuszom), elvégre ez a munkájuk, ezért kapják a fizetésüket, a véleményüket meg magukban is tarthatják, arra a páciens egész biztosan nem kíváncsi.
2016. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem kívánok senkinek semmi rosszat, de azoknak a nőknek, akik azért ítélik el a többi nőt, mert abortuszra ment, kívánom, hogy éljék át azt a kellemetlenséget, amit az abortuszra menő nők 90%-a átél.

Hiszen nem tudhatjuk, hogy miért dönt úgy valaki, hogy nem tartja meg a babát. Nincs jogunk más felett vádaskodni.

Főleg nem annak, aki az egészségügyben dolgozik. Az ő feladata, hogy ellása a dolgát, aztán menjen a következő beteghez. Nem az, hogy véleményt alkosson...

2016. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Egy ismerősömel már az orvos is nagyon csúnyán beszél és ő fel van háborodva teljesen ezen! Én nem itelem el az abortuszt választó nőket akik nem csinálnak belőle rendeszrt de ez ag ismerősöm mér vagy 6szor volt és róla igen is meg van a véleményem ahogy a korházba is megvan róla mindenkinek......
2016. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!