Abortusz után hány napig "normális" a vérzés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Két missed abom volt, technikailag ugyanaz.

Elsőnél gyorsan elmúlt, a másodiknál egy hétig, plusz utána némi barnázás. A doki szerint normális, a kontrollon se látott semmit, ami bajra utalna.

2016. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is missed ab-om volt, másfél hétig volt meg. Nekem azt mondták ez normális.
2016. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 napig véreztem utána.
2016. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

És fáj nagyon???

Vagy hogy működik az egész procedúra...?

N

2016. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj egyáltalán. Maga a beavatkozás sem. Nekem kb. 10 perc volt, de altatnak, igaz csak felületesen, mikor vittek fel a szobában, én már ébren voltam. Utána 2 óra hosszáig nem lehet enni, inni, feküdni kell, de délután 3-kor már otthon voltam. Alig véreztem, kb, 2-3 napig, de az sem volt vészes. 2 hét múlva kontroll, 6 hétig nem lehet szex.
2016. máj. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Es mennyibe kerul? Elotte nogyogyaszhoz kell menni...majd?
2016. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Már Hajnalka válasza:
Ign. Nőgyógyász el küld vèrvètelre nekem a nőgyógyászom kèrt idő pontot a kórházba de ez változo hallotam olyat is akinek a kórházat kellet fel hívnija idő pontèrt. Ha kiskoru vagy szülövel 2 szer család segitő ahol ki álitanak egy cseket 27-29710 ft. Reggel 7-re kellet nekem be menni kórházba 9 kor fel vetek be fekutem 10 kor meg kaptam a tágitó pálcát 12:40 kor mütöbe voltam.
2016. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!